Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől fájhat a hasam felső...

Mitől fájhat a hasam felső része? 39/hkm

Figyelt kérdés

ma reggel óta furán fáj a hasam felső része- mell alatt és köldök felett. Ha leülök vagy picit lehajolok még rosszabb. Csak oldalt fekve szűnik meg de amint felkelek újra előjön. Ilyen fájdalmas lenne a haskeményedés? Sosem volt a terhességem alatt így nem tudom,hogy ez az -e egyáltalán. Hiszen nem onnan várom a fájdalmakat hanem a hasam alsó részéből:) Holnap megyek orvoshoz. Volt valakinek hasonló? Mi lehet ez? Normális ilyenkor már minden fájdalom? Egy hetem van még a kiírtig. Köszönöm a válaszokat!

39 hkm



2017. nov. 23. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem belülről nyomja valamid a gyerek. nekem is volt ilyen, de a keményedés nem ilyen. az olyan, mintha az egész hasadon szinte összehúzódna az izom, bőr, minden, és ha olyankor megbököd a hasad, akkor érzed, hogy be van feszülve az izom.
2017. nov. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ilyen az utolsó hetekben, mikor a baba nyomta a gyomromat. Szintén csak az oldalt fekvés enyhített rajta, enni is alig bírtam. Akkor múlt el, mikor a 40. hét után kicsit lejjebb helyezkedett a lányom. Említsd meg azért az orvosnak de ilyenkor már normális ha nyomja a szerveket a baba. Kitartást és könnyű szülést kívánok! :)
2017. nov. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm,holnap kíváncsi vagyok mit mond majd az orvos.

Délután eléggé fájdogált,meg is ijedtem picit,de most már teljesen elmúlt.

2017. nov. 23. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!