Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napok óta fejfájásra valami tipp?

Napok óta fejfájásra valami tipp?

Figyelt kérdés
7 hetes múltam és napok óta folyamatosan fáj a fejem. Tudom, hogy lehet Panadolt szedni, de biztos nem káros?
2017. nov. 24. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok orvos, de szerintem ne szedd be. Próbálj meg egésznap sötétben lenni, attól szokott csökkenni a migrén, én teafaolajat szoktam bedörzsölni a fülemhez, meg a nyakamra+ lóbalzsamot, és fekszek.
2017. nov. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is nagyon fejfájos vagyok. Én orvost és gyógyszerészt is megkérdeztem panadolt algopyrint benuront lehet szedni. Nem lesz semmi baj egy szem gyógyszertől. 29hkm
2017. nov. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem karos. Migrenes vagyok, rendszeresen kellettszedjem. Szoptataskor is lehet.
2017. nov. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb doki a paracetamolt engedi, tehát a Panadol nem gáz. De azért ne vidd túlzásba, próbálj előtte ki mindent: kávé, fagyi, hideg borogatás, alvás, friss levegő, rengeteg folyadékbevitel.
2017. nov. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2017. nov. 24. 17:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem panadolt, vagy algopirint javasolt.. Ha nem birom, (lázra pedig mindenképpen)
2017. nov. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer volt eddig durva fejfájás én nem vettem be végül semmit,hidegborogatás, borsmenta olaj a párnára meg a kínai balzsam bedörzsölése segített meg alvás.

Én, inkább a panadolt szedném be az algopyrin tájékoztatójába benne van hogy terhesség első és utolsó három hónapjában nem ajánlott :/ jobbulást!

2017. nov. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én végig dolgoztam, a fekvés és a sötét szocmunkásként nem igazán kivitelezhető. Nekem a dokim azt javasolta, igyak hideg kólát (nyári 40fok volt, lehet a hideget csak ezért mondta), nyugodtan 2-3 pohárral is, hamar megszüntetni (nem csak időszakosan, egyszer megszűnik, utána nem tér vissza, nem úgy, mint a gyógyszerrel, h kb 2 óráig nem fáj).

Ill ha tudod, csökkentsd a monitor-bámulást (tudom, hogy ha olyat dolgozol, ezt is nehéz kivitelezni:( )

2017. nov. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!