Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor terhes lehetek?

Most akkor terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok csajok!Ma vagyok a 29 napon.Még nem jöt meg.És nem is érzek semmit.Egész ciklusban együtt voltunk.Kb 2 naponta.És nem védekeztünk természetesen.A ciklusom.14 napján volt kb pém ekkor volt a legtöbb legnyúlosabb ilyen nyákom.Vagy nagyon max a 15 napon ekkor már jelentősen kevesebb.Mert a 16 napon pedig már nem volt semmi nyák,száraz és zárt volt a méhszájam.

Aztán a 17 ciklusnaptól elkezdett fájni a cicim.Minden nappal egyre jobban.A párom azt mondta nőttek a melleim is.De!Ez az erős érzékeny mellfájdalom 3 napja elmúlt..

Most már nem érzem dúzzadtnak és feszülőnrk a cicimet úgy ahogy eddig....annyi hogy kicsit sőtétebb még a mellbimbóm színe ilyen lilásabb de már nem fájnak...alhasi fájdalmaim kb 2 napja nagyon enyhe volt.De!Azóta sincs. semmi hasfájdalmam sem.Mivel szinte minden nap együtt voltunk.Sose vette ki én is arra gondoktam lehet terhes vagyok.De ha nincs semmi tünetem.És még a cicifájdalom is elmúlt 3 napja akkor nem tudom...elvileg tegnap kellett volna megjönnie.Ma vagyok /lennek 4 het+1 napos...de semmi tünetem nincs.Se émelygés.se semmi.Azt mondjuk tudni kell hogy anyum mond a négy tesonkkal egyszer sem volt rosszul a terhessege alatt.

Szerintetek mikor teszteljek?Vagy egyaltalan ez terhesseg miatt kesik?


2017. nov. 25. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Ha ma lennel 4 hetes, akkor mar nyugodtan tesztelhetsz. A fogantatastol szamitott kb 13-17. naptol kimutatja a teszt, ha baba van altalaban. Vegyel egy tesztet a talalgatas helyett, az a biztos :)
2017. nov. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most nézem enyhe barna színű pecsetelesem van. Lehet meg jön most.
2017. nov. 25. 09:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Neked valami menzesz és folyás fétised van? Ha nem jön meg, akkor nagy eséllyel terhes vagy ennyi, meg csinálj tesztet. A nyákjaid meg nem sok mindent jelentenek, talán jobb lenne ha nem foglalkoznál ennyit velük. Tünet ilyen korán amúgy nincsen, csak 5-6 héttől.
2017. nov. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem várt vérzés előtt 1-2 nappal kimutatja a teszt ha terhes vagy.


Ezt a részletes, vicces megfigyelgetést meg az ennyire részletes vizsgálgatásodat szerintem felejstd el, mert ha nem.leszel terhes csak több hónap múlva, ezzel bele fogsz őrülni...

2017. nov. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia.. Ne vizsgálgass magad...

Én 10 hetes vagyok ma, és enyhe cicifájdalmon és növekedésen kívül, amire fel sem figyeltem volna, ha nem tudnám, hogy van mitől...nincs semmi tünetem..

Jah meg nem menstruálok..

Itőbb vokt tünetem akkor, amikor beágyazódott, de akkor ezt nem tulajdonítottam annak...


Szóval nem mindenki émelyeg, hány...nyákosodik..görcsölget, feszülget..meg székrekedése van, meg..ki tudja mennyi tünetet sosolhatnék még..


Tesztelj, ha nem jön meg, ne találgass idő előtt, mert bekattansz ( nálunk sem azonnal sikerült nem azért ilyen "nagy a szám"

2017. nov. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem az ilyen kérdéseket.Ha úgy érzed,hogy terhes vagy,akkor csinálj tesztet.Ha meg még korai lenne a teszt,akkor még semmiféle terhességi tünetet sem érezhetsz.
2017. nov. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!