Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Több évnyi fogamzásgátló...

Nikoletta 05 kérdése:

Több évnyi fogamzásgátló hatása után lassan 11 hónapja nem menstruálok, citológia szerint orvosok szerint minden rendben van. Így, hogy nem jön meg lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2017. okt. 31. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Hormonokat nézték? Pajzsmirigy rendben Van? Uh volt?
2017. okt. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11 honap elég hosszu idő,keress fel 1 jo és megbizhato orvost aki alaposabban utàna nèz a dolgoknak mert valami biztos nincs rendben.Terhességi tesztet mit mutat?De teherbe is estèl akkor nem lehetsz mèg olyan idős,gondolom észre vennéd magadon.
2017. okt. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat igen voltam orvosnál utoljára 2 hónapja akkor azt mondta az orvos minden rendben van csinált ultrahangot nem látott semmit.

Azt mondta legyek türelmes mèg ujra megjön..Elmentem másik orvoshoz de nem tudott megvizsgálni mert kiderült hogy lejárt a Tb-m. Amit èszlelek magamon amik eddig nem voltak: 5 napig barna folyásom volt de csak a wc papiron látszott szinte semmi. A mellem 2 napja viszket, alig eszek valamit ès egyből felpuffadok, 20 dikán csináltam egy tesztet amit negatív lett.

2017. nov. 1. 07:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor menj magán dokihoz, ott nem kérnek tb kártyát. Egyébként ha nincs ennyi ideje ciklusod, bármikor beeshet egy kósza peteérés, ami ugye csak később derül ki. Szerintem 11 hónap már elég sok, ahhoz, hogy ne hagyd figyelmen kívül .
2017. nov. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem hagyom figyelmen kívül mindenkèppen megyek nagyon szeretnèm tudni mi lehet velem.Csak nekem soha bem volt ilyen "barna folyásom" ès nagyon megilyedtem.

Olvasgattam hogy ez lehet beágyazódásnak is a jele.

2017. nov. 1. 09:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nincs minden rendben, ha 11 hónapja nincs meg. Nekem akkor volt ilyen, amikor először megjött. Állandóan leráztak az orvosok, 20 kg-ot híztam 2 hónap alatt, amire azt mondták, hogy normális. Baromira nem volt normális, már csak azért sem, mert ennyit hízni nem kellett volna, másrészt meg fél éveket is kimaradt a vérzésem. Utána helyreállt, de nekem pl hormonzavarom volt, egy olyan orvos állapította meg, aki amúgy homeopata is. Jah és le is fogytam. Tuti hormongondok vannak nálad is.
2017. nov. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Testvéremnek ugyanez volt. Aztán kiderült nincsen peteérése, azt nem látni UH-gal. Kapott hormonkezelést és 3 hónap múlva már terhes is lett:).
2017. nov. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. nov. 1. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!