Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi esélye van így a...

Mennyi esélye van így a terhességre? (folyt lent sos)

Figyelt kérdés
Pasimmal tegnap többet ittunk,és hát és a menstruáció utolsó napján voltam gumi nélkül ki próbáltuk kb, 2 lökés idejééig, így ugye nem lehetek terhes? Tudom hogy 14.napig nem sok esélye van vagy hogy van pontosan,köszönöm a válaszokat :)
2017. nov. 25. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Van rá esély, de kevés.

Ha nem akarsz terhes lenni tutira, akkor elmész orvoshoz esemény utáni tablettáért. Egyébként pedig 2 hét múlva csinálsz tesztet és imádkozol, hogy ne te legyél az, akinek mégis így összejött.

2017. nov. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Minden oldalon olvasgattam már,azt irják kb 0,0001%
2017. nov. 25. 11:50
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Igazad van az esélyeket tekintve...de ha te pont abba a 0,00001 be tartozol, aki miatt nem 0% akkor nem hiszem, hogy vígasztal..


Mindenesetre szerintem csoda lenne,


de nem ér annyit "2-3 lökés", ha nagyon nagy baj lenne a baba..MINDIG védkezzetek

2017. nov. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom, igazad van :) Pasim mondta is hogy mi benne lennénk akkor tényleg nagy mázlisták, mert mostanában, nagyon össze jött neki minden, rossz dolog
2017. nov. 25. 11:59
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Nem sok konkrétumot írtál, hány naposak a ciklusaid, hanyadik ciklusnapon voltál (csak mert ezek mind óriási eltérést mutathatnak személyenként).


Ha nem akarsz gyereket, én tuti elmennék esemény utániért, mert nekem van ismerősöm, akinek pont egy ilyen "kétlökéses" huncutkodásból született egy csodaszép kislánya..

2017. nov. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű!
2017. nov. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült
2017. nov. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!