Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehet inni 1-2 deci...

Terhesen lehet inni 1-2 deci fehérbort?

Figyelt kérdés

Eddig még egyszer sem ittam a terhességem alatt. És ma szeretnék meginni egy kis pohárkával a férjemmel. A vörösborról több helyen olvastam, hogy semmi baj nem lesz olyan kis mennyiségtől, ezért gondolom ugyanez a helyzet a fehérborral is. Csak szeretnék kapni néhány megnyugtató választ.

25h km


2010. jún. 1. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Terhesség alatt ehetsz-ihatsz mindent,úgy mint azelőtt. Szeszt természetesen csak mértékkel. 1-2 pohár még szoptatás alatt sem árt.

Csak mostanában divat mindentől tiltani az anyukákat!

2010. jún. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Hétvégén ebéd után mindig iszok a párommal egy pohár fehérbort,szerintem ebben semmi rossz nincs!
2010. jún. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is úgy gondoltam, hogy nem ártok ezzel senkinek.
2010. jún. 1. 16:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan!Ilyen kis mennyiségben és ilyen ritkán nem árt.Egyrészt mert kicsi mennyiség, másrészt mert azért a méhlepény meg is szűri, ne gondold azt, hogy minden eljut a Picikéhez.Én 24 hetes vagyok.Eddig volt 3 alkalom, amikor nem tudtam elkerülni.Ezek:tesóm lánybúcsúja, esküvője és anyósom 50 éves szülinapja volt.Csak 1 deci vörösbort ittam, és jól is esett, mert azon a héten pont a szőlőt kívántam, csak baromi drága volt.Állítólag a vörösbor még a vérképzésbe is besegít.És hallottam olyat is, hogy az orvos a konyakot ajánlotta egy kismamának keményedésre.Biztos nem akart ártani neki.Mondjuk, nekem az az egy deci úgy a fejembe szállt, hogy na.El vagyok már szokva tőle.És volt egy kis lelkiismeretfurdalásom, így a szülésig már nem akarok.Nem lesz semmi bajotok nyugi!

Boldog babavárást!(Majdnem egyszerre fogunk szülni:)

2010. jún. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséged!

Neked is nagyon Boldog Babavárást Kívánok!

2010. jún. 1. 17:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Hétvégente ittam 1-2 deci bort, de az is igaz, hogy a barátok megszóltak érte
2010. jún. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!