Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki használt hasleszorítót a...

Aki használt hasleszorítót a terhesség után?

Figyelt kérdés

Hasleszoritó övet szeretnék venni, a méretet mihez nézzem? Honnan tudom mekkora kell? Ha amugy xs vagy s a méretem akkor s-es méretet rendeljek?

Ti hogyan "döntöttetek"?:)


Olyan válaszokat koszonom, de nem kérek,ami nem ehhez vonatkozik (pl minek az.. meg hasonlók)


2017. nov. 27. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Én használtam, a Brendonban vettem, ott segítettek az eladók választani - egyébként eggyel nagyobb méretet vettem, mint a terhesség előtti fehérnemű-méretem.
2017. nov. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok: és az oldalán lehetett kapcsokkal állítani, olyanokkal, mint a melltartót, tehát mindig lehetett eggyel-eggyel beljebb csatolni, ha már bőnek éreztem.
2017. nov. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én az Elefániból kaptam anyukámtól. Az pl azért volt jó, mert nem kapcsos hanem tépőzáras volt, így rád szabva lehetett beállítani. Ha jól emlékszem, az eredeti ruha méretemben volt jó a hasleszorító mérete. S, M, L méretek voltak talán.
2017. nov. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Nagyon koszonom, akkor lehet h nem rendelni fogok vagy a mégis akkor állíthatót :)

2017. nov. 27. 16:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Én bementem egy gyógyászati segédeszköz boltba és ott segített választani az eladó hölgy. Tépőzárasat vettem, lehetett állítani. Előtte rendeltem egyet a neten de béna voltam és előre láttam, hogy az nagyon kicsi lesz. :)

Később pár hétig még hasleszorító bugyit is hordtam az öv helyett, mikor az már nem volt elég szoros. Mikor elkezdhettem újból sportolni és kezdett visszaerősödni a hasfalam, akkor hagytam el.

Boldog babavárást. :)

2017. nov. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na igen a hasleszoritos bugyi a masik.. de azt már eddigis tudtam, h boltba kéne. De sztem még várok mind a kettovel.

Még"csak" 25.hétben vagyok


Eleg pici a hasam de változhat még bőven. Megvárnám a 30hetet :)

2017. nov. 27. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!