Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit használtatok a terhessé...

Ti mit használtatok a terhességi csíkok megelőzésére? Használt?

Figyelt kérdés

2016. nov. 9. 10:26
1 2
 1/12 anonim válasza:
53%
olívaolaj!Ténlyeg bevált!😃
2016. nov. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

én biztos vagyok benne ez geneteika..

én semmivel nem kentem és egy csík sem lett. a barátnőm meg kengete rendszeresen és csikos lett neki

2016. nov. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Bevált.

Egy sem lett(pedig tiniként sok striám lett - combon-csípőn-mellen. Terhesség alatt egy új sem lett, krém nélkül)

2016. nov. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is genetika. mellem megszakadt meg piciket a combom.mashol egy szakadasom sincsen. De en a muller beauty mama ampulla meg a sima stria elleni olajat hasznaltam
2016. nov. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább mázlinak mondanám, mert tiniként nagyon csíkos lettem a hízástól/növekedéstől (tehát nem mondanám, hogy nincs hajlamom rá), terhesen mégse lett új, pedig ennyit soha nem híztam (17 kg). Nem kentem, csak ha viszketett a szárazságtól. Akkor pedig, amit találtam.
2016. nov. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Naturland kismama krémet használtam. Nekem nagyon bejött, pedig nem mentem minden nap.
2016. nov. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

En ezt hasznaltam, meg a krem valtozatat es nagyon jot tett! [link]


Bar szerintem ebbe a genetika is beleszol sajnos.

2016. nov. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
3 terhesseg,extra nagy hasak,sehol egy csík..ha nagyon viszketett,testapoloval kentem be néha...szoval en is a genetikara szavazok...amugy meg mfele olaj jot tesz a bornek plusz a sok folyadék
2016. nov. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazából azt mondják hogy aki hajlamos a repedésre az kenheti minden félével magát nem fog használni.. Sajnos ez nálam így is lett. Probáltam a babaolajat, kókuszolajat, oliva olajat, Sheja vajat. Testápolókat. Egyik se vált be.. Pedig ahogy megtudtam hogy babát várok már elkezdtem kenegetni.. De hiába. Gyönyörű szép bordó illetve lila csíkok vannak a hasamon. 31 hkm
2016. nov. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ezt a genetika dönti el.

Anyukámnak nagyon sok lett, hiába kenegette nap mint nap.

Nekem tini koromban kijött néhány a combomon, csípőmön. Most pár hónapja vettem Bio Oilt, a meglévőket gyönyörű szépen halványította, alig látszanak már. Szerencsére már lassan 36.hétbe lépek és még nem jöttek ki a csíkok sehol, remélem már nem is fognak.

Egyébként nagyban befolyásolja a folyadékfogyasztás, minél kevesebb cukros lötty.

Jelenleg pedig felváltva kenem a Bio-val, és a Nivea Firming-el, ez feszesíti, és puhává teszi a bőrt.

2016. nov. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!