Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Április 17-én volt utoljára...

Április 17-én volt utoljára mensim.2 pozitív teszt után ma voltam orvosnál. Hüvelyi uh-t csinált, de nem látott semmit. Azt mondta, hogy lehet, méhen kívüli, ha nincs semmi gond 2 hét múlva vissza kell mennem. Miért 2 hét múlva?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
szia. en azt tanacsolnam menj el egy masik dokihoz is, es csinaljanak egy hasu uh-ot, kellene hogy latszodjon, mar nem csak petezsak hanem babuci is.
2010. jún. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
akkor olyan 7-8 hetes lehetsz?!Már kellene hogy látszódjon,sőt szívhangnak is kellene lennie,de a 12.hétig ugyis csak hüvelyi uh van.keress fel egy másik orvost is,és írd meg mi lett az eredmény.
2010. jún. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!Szerintem se hagyd annyiban,egy méhen kívüli terhesség nem játék,én is pont ma voltam dokinál,nekem az utolsó mensim ápr. 18.-án volt ,nekem szerencsére 17mm-es petezsákot látott,benne a babókezdeménnyel!5-6 hetes terhesnek írta a papírom,kedves második bocsi de hogy lehetne 7-8 hetes terhes,számold vissza!Nem kötözködni akarok!

Szorítok neked hogy csak később fogant a baba és nem lesz semmi baj!

2010. jún. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért 2 hét múlva, mert április 17 után 2 héttel volt a legnagyobb az esély, hogy teherbe eshettél, vagyis lehet,hogy még csak 4 hetes vagy, amikor még egy egyszerűbb Uh nem tud semmit kimutatni, de még lehet egy jobb gép se nagyon!

Nyugi, biztos ott van a babóka, csak még nagyon kicsike!!!


Szorítok!

2010. jún. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek.Remélem tényleg csak vak lárma.
2010. jún. 2. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!