Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan otthon használatra...

Van olyan otthon használatra is alkalmas teszt ami a vizeletből kimutatja ha valami gond van esetleg? ( fehérje, baktérium. Stb. )

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok, mint amit a nőgyógyászok/védőnő használ például. Láttam gyógyszertárban valamilyen tesztet, de nem tudom pontosan mit tud kimutatni, érdemes e használni, pontos, megbízható e?
2009. febr. 18. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen van.Még a cukrot is kimutatja plussz a fehérjé és bacit.Kérd a gyógyszertárban.Talán 1000 Ft. alatt van ha jól emlékszem és Gabriel mint a terhességi teszt.
2009. febr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok,véletlenűl elküldtem elöbb.


Megbízható.A savasságot is kimutatja tudod a Ph-t.A férjemnek példáúl túl savasat mutatott,a lányomnak meg nekem a sok teától a lúgosság határán volt az eredmény.

2009. febr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom pontosan, mire gondolsz, de én ezt használtam egyszer.

Nekem vesebajt mutatott, és nem is tévedett...

Ha nem ilyenre gondoltál, akkor bocsi:)


[link]

2009. febr. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ilyenre gondoltam. Köszönöm-szépen a válaszokat.
2009. febr. 18. 17:32
 5/7 A kérdező kommentje:
Még csak annyi kérdésem lenne, hogy ez akkor terhesség alatt is megbízható? Ezt csak azért kérdezem, merthogy ilyenkor ugye a vérképnél is vannak eltérések, amik még nem jelentenek gondot ahhoz képest ahogy az átlag referencia tartományok vannak...
2009. febr. 18. 17:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Medi-Com vizeletvizsgálati tesztcsíkot használtam már (Pingvin patikában vettem), de nem vártam még akkor babát. Általános egészségi állapot ellenőrzésére van. Cukorbetegséget, májbetegséget, húgyúti rendellenességet, vesebetegséget, vérkép rendellenességet mutat ki.
2009. febr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megnézem akkor a patikában.
2009. febr. 19. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!