Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzati retardaciorol tud...

Magzati retardaciorol tud vaalaki valamit?

Figyelt kérdés
38.hetes kismama vagyok. Es a mehlepenyem mar hetek ota 3-ad fokban erett. Ma neztek uh on a babat es kisebb mint kellene, 35.hetesnek felel meg. Azt mondtak 2,5 kg korul van kb. Ket hete 2,7 kg volt a becsult sulya. Akkor most visszafejlodott? Nagyon aggodok! Holnap neznek mehszajat hogy nyitva vagyok e . Volt valaki hasonlo helyzetben? Aggodok hogy egeszseges lesz e babam.
2017. nov. 29. 12:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha nem kapna táplálékot akkor azonnal kiszednék belőled a babát, senki nem fogja vállalni a felelősséget, hogy egy egészséges babát bent hagyjanak császár helyett. 35 hetes vagy, ilyenkor már lazán kiveszik. Talán csak azért ijesztgetnek, hogy számitsál rá, nem 40 hétig leszel terhes. Egyébként ha gond van, befektetnek és van minden nap több ctg, uh, stb.
2017. nov. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

38.hetes vagyok. Lassan 39.

Papiron mar bent fekszem a korhazban, minden nap nst re kell mennem.

De latom itt azert sokaknak rosszul mertek, ugy latszik ez nem tul megbizhato....

2017. nov. 29. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!