Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes+4 napos vagyok....

6 hetes+4 napos vagyok. Normális méret a 15mm-es petezsák és hogy nem látható a szívhang?

Figyelt kérdés
6+0 hetesen a petezsák 10 mm volt, babáról nem tett említést az orvos. Most azt mondta nincs kifejlődve egy fontos szerv sem. A terhesség ideje pontos, mert konkrétan tudom a fogamzás napját. Hónapban 1 alkalom volt.
2008. okt. 24. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nem akarlak megijeszteni, de nekem is volt olyan,hogy csak a petezsák nőtt. Ilyen korban legalább már embriócsomót vagy szikhólyagot kellene látni. Kell menned ismétlésre?
2008. okt. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%

5 hetesen már szokott lenni szívhang de 8 hetes koráig nincs ok aggodalomra.

számolj rá az együttléteteekre minimum egy hetet, míg megtapadt rendesen a pete, mert onnantol hívják terheségnek. 2 hét múlva menj vissza ha mást nem mondott a doki.

2008. okt. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Két hét múlva kell visszamennem uh kontrollra. De addig megőrülök a bizonytalanságban! Azt nem mondta, hogy nem lát babát, de azt sem, hogy igen. Annyit mondott, hogy még nincs szívhang és nincs egy fontosabb szerv sem kifejlődve.
2008. okt. 24. 13:12
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 5 hetesen és 6 naposan nem volt még szívhang, viszont a szívcső már pulzált, ebből lehetett arra következtetni, hogy szívhang is lesz majd a 8. héten és lett is. A szívcsövet látta a dokit, nem mondott erre valamit?

Sajnos van olyan, hogy a pici nem fejlődik tovább, nem jön létre a szívhang.

Ha pontos a terhesség ideje még akkor is van esély arra, hogy egy kicsit csak lemaradt. De 1 hét múlva már mindenképp dobognia kell a szívnek.

2008. okt. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sem akarlak elkeseríteni, de sajnos én is így jártam.

Először 6 hetesen volam uh-n akkor egy 10 mm-es petezsákot látott az orvos és azt mondta hogy szikhólyagot már látnia kéne. Két hét múlva kellett vissza mennem akkor már 16 mm-es volt a petezsák de továbbra is üres,vártunk még egy hetet és most szerdán volt egy újabb uh, ott már 33 mm-es volt a petezsák és üres :( Azt mondta az orvos van ilyen. Jövő héten megyek missed ab. műtétre.

De azért még ne add fel hátha még is van még reményed!!! Bár ha tényleg 6 hetes vagy akkor többet kéne látni :(

De azért szorítok nagyon és probálj meg pozitív maradni!!!

2008. okt. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom ami Veled történt! :( Szívemből.

Írtad, hogy két hét alatt nőtt a peteszák 10 mm-ről 16 mm-re. Nekem ugyanez a méretnövekedés 4 nap alatt következett be. Nagyon remélem, hogy ez jót jelent.

2008. okt. 24. 20:58
 7/10 A kérdező kommentje:

A történetem vége:

A kérdésem elküldése utáni napon megint elmentem uh-ra, de már egy klinikára. Megállapították, hogy van baba, de nem fejlődött tovább mert nem indult el a szívverése.

A missed ab műtétem okt. 30-án volt. :(

2008. nov. 6. 13:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia. Nagyon sajnálom, ami történt. Ahogy írtam, nekem is volt ilyen, tudom most nagyon rossz, de hidd el nem volt véletlen, lehet hogy betegen született volna meg. Nemsokára lehet újra próbálkozni a babával, és őszintén drukkolok nektek, hogy sikerüljön. Nekünk is sikerült, egy egészséges babó van a pocakomban, aki várhatóan egy hét múlva megszületik. Próbáld helyretenni a lelked, és próbálkozzatok! Sok sikert! Üdv 1. válaszoló, egy 39 hetes kismama
2008. nov. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vígasztaló szavakat. Valóban nagyon nehéz feldolgozni. De a férjem többet már nem szeretne próbálkozni és ez a végső elhatározása. Van már két gyermekünk, de én nagyon szeretném a harmadikat. Ezért még fájdalmasabb a veszteség.
2008. nov. 11. 09:40
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is nagyon sajnálom!

Nekem ok.28.-án volt a műtét.

És az én férjem sem akart több gyerkőcöt, pedig nekünk csak egy fiunk van.

2008. nov. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!