Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikres anyukák . Nektek erősebb...

Ikres anyukák . Nektek erősebbek voltak a tunetek? Elobb nott a pocitok?

Figyelt kérdés
Mi a kulonbseg ikreknél ?? Mikor kezdodtek a tunetek, es mik voltak azok? Miket tudtatok enni-inni?
2017. dec. 6. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Hármas ikrekkel vagyok terhes. A tünetek nem különböznek az egyes terhességemhez képest. Hányinger egyik esetben sem volt, a reflux kínoz, de nem jobban mint amikor egy baba volt bent. A pocakom hamarabb nőni kezdett. 16 hetesen kb akkora volt mintbegy gyereknél 20 hetesen; 20 hetesen kb akkora mint 28 hetesen.
2017. dec. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az ikrekkel 9 hetesen volt először tünet, savas hányás, erős, múlhatatlan fejfájás. Gyümölcsöket kívántam, a húst viszont nem. 8 hetesen vettem az első kismama szoknyát, akkor már szorított minden más.


Az öcsinél nem emlékszem semmiféle tünetre... a hasam ugyanakkor kezdett nőni, kívánós nem voltam egyáltalán.

2017. dec. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmilyen terhességi tünetem sem volt. Csak a hasam nőtt; az viszont rohamosan.
2017. dec. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az egy babás terhességemnél nem voltam rosszul soha az első trimeszterben, és a hasam is csak a 16. hét után kezdett valamennyire látszani. Az ikerterhessémmel viszont a 7. héttől úgy hánytam mint a lakodalmas kutya és folyton szédelegtem. A hasam is óriási volt, 30 hetesen volt akkora mint egy babával 40 hetesen. Ja és elszállt pajzsmirigyem is, túlműködésre gyógyszert kellett szednem (egy babánál minden leletem tökéletes volt). Az egyke lányom 40. héten is alig akart kibújni, az ikrekkel viszont megindult a szülés 36 hetesen.
2017. dec. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mikor kezdtetek gömbölyödni ? 😊
2017. dec. 7. 05:57
 6/7 anonim ***** válasza:
A 15 héttől már egyértelműen látszott.
2017. dec. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy ide trollkodok, és a teszt hamarabb kimutatta, hogy terhesek vagytok?

Menszesz kimaradás előtt 5 nappal már este is pozi teszt, utalhat ikerterhességre?

2017. dec. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!