Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Főzni való debreceni kolbászt...

Főzni való debreceni kolbászt lehet enni terhesen?

Figyelt kérdés
2017. dec. 6. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miert ne lehetne?
2017. dec. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,nem voltam benne biztos. :-)
2017. dec. 6. 19:34
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ocska husipari hulladek terhesen ne egyel fustos datalt ocskasagokat
2017. dec. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ehetsz nyugodtan. Én ha tehetném egész nap csak szalonnát, kolbászt és savanyúságot ennék. A védőnő is mondta hogy nyugodtan ehetek bármit csak nyilván mértékkel.

26hkm

2017. dec. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es na én is kb csak a kolbászt,húsokat kívánom. :D Reggel meg kajára se tudok nézni. :/ El kell telnie 1 órának reggel,hogy valami lemenjen a torkomon. :(
2017. dec. 7. 15:06
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Ez még változhat. Van amikor ugy kelek fel hogy rögtön ennem kell de van amikor semmi se kell. Van olyan amikor egész nap nem érzem azt hogy éhes lennék. Olyankor gyümölcsöt, pároltzöldséget vagy valami más könnyű ételt eszem csak hogy mégis legyen valami. De ez a terhességel jár. :)
2017. dec. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!