Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első uh vizsgálat hogy zajlott...

Első uh vizsgálat hogy zajlott akiknél bent volt az apuka is?

Figyelt kérdés
A nőgyógyászom mondta, hogy az apukát is várja a vizsgálatra. :)
2017. dec. 13. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elore is bocsi az ekezet nelkuli irasert :) En eloszor egyedul mentem be, par percet beszelgettunk, vegigkerdezte a betegsegeket, tuneteket stb. Aztan megvizsgalt, es amikor az uh jott, akkor szoltak a ferjemnek, hogy bejohet, szoval o csak azon a reszen plusz az utana levo par perces beszelgetesen volt bent :)
2017. dec. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszodat! :) Nem zavar,hogy ékezet nèlkül írtál,így is értettem. ;)
2017. dec. 13. 12:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Mint az elsőnél. Megvizsgált és az uhra behívta a Férjem. Később is így csinálta amikor már hasi uh volt. Amíg felvettem a bugyit szólt a férjemnek és együtt néztük a babát.
2017. dec. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hüvelyi uh-n is bent volt, minden egyes uh-n bent volt☺
2017. dec. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Jónapot! Jöjjenek!

Vizsgálat, beszéd stb

Viszont látásra!


Ugyanúgy, mintha egyedül mennék

2017. dec. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nàlam minden UH úgy zajlik, hogy bemegyek, megbeszéljük a megbeszélnivalókat, majd szólok a férjemnek, hogy jöhet. Bejöhetne az elejétől is, de nem akarom, hogy ha valamiért a doki matatni akar, ott legyen. Pl multkor bedzélgetés utàn leellenőrizte a méhszàj àllapotàt, felöltöztem és utàna hívtam be a férjem.
2017. dec. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!