Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2110 érték mennyire komoly 14...

2110 érték mennyire komoly 14 hetesen?

Figyelt kérdés
Voltam dokinál, sürgősségin kis vérzéssel, de elküldött, hogy menjek vissza a sajátomhoz jövőhéten, mert ő csak akkor van. S néztem itthon, hogy a leletre és a kiskönyvbe ezt az eredményt írta.
2017. dec. 13. 16:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hú. Hát nem jó.

:S noveremnek 27 hetesen volt ennyi es akkoris szigoru fekves volt a vegeig.

De majd a sajat dokid megmondja mi a teendo

2017. dec. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Valószínűleg pihenned kell végig. Ez az érték azt jelenti, hogy a külső és középső méhszáj nyitott, a belső zárt, és a méhnyak is zárt.
2017. dec. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Az előző válaszolóknak igaza van. Egy kiegészítést tennék csak. Ha többedik terhesseg, akkor lehet normális. Nekem 3. Gyerekkel volt ugyanez az eredményem 19 hetes kortól. A belső mehszaj végig zárt volt. Annyira paráztam emiatt, hogy másik orvossal is konzultáltam és ő is nyugtatott, hogy ez nem probléma többedik terhességel. Ha viszont első baba, akkor gondolom pihenés, házasélet mellőzése az alap.
2017. dec. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

De ne feledd, a pihenes nőgyógyászati nyelven 24 bol 22 ora fekves

-2 pisilés, evés

2017. dec. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy kell a pihenés ezerrel, de párom reakciója erre a pihenés dologra annyit felelt "kedvesen": remek, akkor 1 hónap múlva megesz minket a kosz. Így sok választásom nincs, muszáj csinálnom a dolgokat :/ :/

Egyébként első terhesség.

2017. dec. 13. 18:14
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor majd , ha elmegy a baba annyit mondanék h "drágám örülhetsz, mostmár nem esz meg a kosz"
2017. dec. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nagyon félek, hogy bármi baja lesz, de ha veszekszik egész nap se jó, a stressz öli a magnéziumot ezerrel, bár így se sokkal jobb, hogy tudom nem mellettem/mellettünk áll, hanem a franc tudja mit néz saját szeme előtt :(
2017. dec. 13. 18:23
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy jó ötlet ilyen emberrel babát vállalni? Ha megszületik, és nem lesz időd mindennap patikatisztaságot csinálni, akkor is fanyalogni fog? Majd hallgathatod, hogy egész nap semmit se csinálsz otthon... Ne legyen igazam!
2017. dec. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

Mondd meg annak a b*romnak, hogy vagy most választ, hogy megeszi a kosz vagy talán takarít, vagy pedig akkor, amikor romló érték miatt befektetnek a kórházba.

Segítségetek nincs?

Semmi közöm hozzá tudom, de anyagilag nem férne bele fizetett segítség?

2017. dec. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Hát anyagilag sajnos semmi plusz költség sem férne bele, holnap megyek orvoshoz (még egy másikhoz), s meglátjuk mit mond, ha tényleg sürgős lesz valami, akkor feltétlen meg oldjuk segítséggel akár.

Amúgy igen, nagyon szarul esnek tőle, mikor mondtam neki, hogy pihennem kell, és valami miatt kiabálni kezdett, mondtam neki, hogy erről szokjon le, mert amúgy sokat kiabál, ha meglesz a pici, fel fogja ébreszteni. Erre... úgyis én kelek fel hozzá nem? Addigra lesz valami ami

miatt megint pihenned kell.

Bánt nagyon a dolog, de nagyon szerettem volna már ezt a babát, s nem volt ennyire ilyen, mint mostanában. Nagyon bunkó lett, már félek tényleg ha meglesz mi lesz :(

2017. dec. 13. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!