Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ez komoly? Már ezt is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez komoly? Már ezt is pénzben mérik? Érzések. Mellékes?

Figyelt kérdés

Egy qrvázással kapcsolatos kérdésnél olvastam ezt a választ.

Tényleg már így van megközelítve minden?

" kapcsolatban vagyok. Számoljunk egy évet :D Egészségesek vagyunk mindketten, Ő jó csaj, én jó pasi, mindketten sportolunk, olyan nincs h ne kívánnám. Heti 5-6 szex a minimum, de van h napi 2-3 van... Van h csak orálozunk egymásnak. Van egy hét amikor ugye megvan neki, ami gumival nem gond,se nekem se neki. Számoljunk: Legyen egy hét most 6 szex, mert van h csak 5 de van h egy héten 12. Szóval számoljunk havi 3x6=18 18+3 amikor neki megvan. az hai 21 szex. És ez a minimum. :D 12x21=252, 252 szex van egy évben. Szülinapjára élményt kap 10-25ezerért plusz 20ezres parfümöt vagy épp mást. Havonta elmegyünk valahova kirúgni a hámból.. 10-15ezer. Plusz megkíván valamit, mert ő ilyen... :D 5-20ezer ugye szilinap egyszer van karácsony egyszer van...... 12.5+9.5x12=126,5 ezer. 126,5 ezer plussz az összes ünnep meg szülinap legyen 15ezresével számolva az kb 200-240 ezel aminek az átlaga 220 ezer. 220.000/252=873 egy szex 873 forintba kerül kb az én kapcsolatomban. De ebből ugye lejön az amit én kapok tőle ugyanennyi értékben... amit már nem számolok ki. Ebben benne van a sok nevetés, és minden ami a szerelemhez jár.... Megéri a párkapcsolat. Hol kapsz te szenvedélyes szexet a saját lakásodban 873 forintért, ugy h ki is mossa a ruháid és főz is rád? :D NEM ÉRI MEG A KURV*ÁZÁS"



2014. jún. 11. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak azt ne mondd, hogy ezt végigolvastad úgy, hogy kibírtad röhögés nélkül! :D
2014. jún. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát sajnos van pár gyökér, aki így gondolkozik, de ezekkel nem kell foglalkozni. Az ilyenek szerencsére elkerülik az értelmes lányokat, mert csak a sutyerák sudribunkó 3.14csák állnak le velük maximum.
2014. jún. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
pár év megunood majd
2014. jún. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 -=Koldus=- ***** válasza:
Pontatlan a számolás. Igaz nem tér ki arra, hogy együtt laknak vagy külön, de ha együtt is laknak, nem tér ki a nyaralásra pl, hogy az mennyi összegben, illetve ha van kocsija akkor éves szinten mennyit tankol bele.
2014. jún. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem, de minket férfiakat jellemzően sokkal inkább irányít az ész, mint az ösztön és az érzelem. Most és fiatalabban is elég objektívan értékeltem azt a tényt, hogy gazdasági versenyképességem is érték a nők szemében. Én is be tudom árazni, hogy nő nélkül mennyivel olcsóbb lett volna korábban és most is az életem. Most is elég lenne egy szolid lakás, nem fizetnék ház részletet, szakadtabb autó is megtenné nekem, ruházkodásomra se ügyelnék annyira, kevesebb szabadidős program is elég lenne, nyugisabb, de rosszabbul fizető munkahellyel is elégedett lennék. Azaz összességében igénytelenebb lennék, kevesebb fáradság mellé kevesebb boldogság párosulna. Pedig pont a nő által nyújtott boldogság, később még gyerekek miatt érdemes húzni az igát a hétköznapokban.
2014. jún. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ma 11:02

Igazad van. Nem tér ki arra se, ha együtt laknak, ki használ több vizet, ki megy többet wc-re, mennyit eszik....

2014. jún. 11. 11:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem értitek. Nem így mérik, csupán félig komolytalanul kiszámolta, hogy egy kapcsolatban "mennyiért" jut szexhez, és ezt összevetette a hivatásossal. Szó nincs arról, hogy, bárki is alapból így állna hozzá, ez egy reakció volt. Arról meg pláne, hogy így lenne megközelítve MINDEN. te kérdező nem lehetsz valami okos ember.
2014. jún. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

+1

osztom Wash véleményét...pont ezt írtam volna én is, max más megfogalmazással :)


-ugyebár van pár retardált, aki szerint minek a barátnő, ha sokkal olcsóbb kurv.ázni...mert az ilyenek úgy csajoznak, hogy elmennek egy szórakozóhelyre, aztán fizetik a csaj piáját egész este..aztán vagy van szeksz, vagy nicsn szeksz...ilyen felfogással nekik valóban "megéri" egy prosti

2014. jún. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ne az én okosságom firtassuk, nekem a kimossa a ruhád és főz rád, verte ki a biztit, mert volt egy szexkapcsolatom, és a csávó meg akart kérni... hát mire fel... Ha kapcsolat, nyilván máshogy állok hozzá én is, de szerintem akinek csak a fa$zát adja valaki, attól evidens, hogy ne várja el....
2014. jún. 11. 19:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Őrület! Van ilyen ember, aki ezt így kiszámolja? Menekülni kell a közeléből!!!
2014. jún. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!