Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok és pár...

5 hetes terhes vagyok és pár napja már szinte alig feszülnek a melleim, pedig addig majd leszakadtak. Lehet baj?

Figyelt kérdés

Holnapután megyek orvoshoz első vizsgálatra.

A megfeszülésen kívül más tünetem eddig nem nagyon volt. Néha furcsán szurkált a jobb petefészkem körül...


2017. dec. 13. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Nyugi! A tünetek jönnek mennek... én is megijedtem egy elmúló cici fájdalomtól 5 hetesen, de másnapra visszajött. :-)

11hkm

2017. dec. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van baj nem a melled jelzi hidd el és nem is a tünetek :)
2017. dec. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden tünetem megszűnt 7 hetesen majd majdnem minden sokkal durvábban jött vissza vagy 2 nap múlva. A mellem addig nem is feszült igazán, hányinger volt de addig nem hánytam, álomkór is csak akkor, 7-8 hetesen tetőzött. De minden héten múlt el tünet, volt mikor minden, máskor csak egy pár. Persze én is megijedtem, de nem kellett volna, 2 alkalom után már inkább élveztem a tünetmentes napokat.
2017. dec. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem 12,. hétre 3 mérettel nőttek a fájdalom se volt kicsi ... kb 15.héten mondhattam már nem fáj ugy.. ahhan .. azt hiszem tévedtem,hogy rosszabb nem lehet.. itt 24. hetesen mintha két görögdinnyét cipelnék ..
2017. dec. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne izgulj.,, nekem a mellfeszüléy hol ézőfik hol nem.. Egy kicsit hozzá is szokik az ember. Nekem még hasszúrka sincs


13 h km

2017. dec. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tényleg jönnek-mennek a tünetek! Nem lesz baj!

Eddig azt gondoltam, hogy fáj a cicim, de tegnap óta már tudom, hogy amit eddig éreztem az kutyafüle, le akar szakadni a mellbimbóm.

12 hetes kismama

2017. dec. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!