Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aggodalomr adnak-e okot a...

Aggodalomr adnak-e okot a következő uh adatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elméletileg a 7.hétben vagyok.

A mai uh-n a doki a gs-t 6.4mm-re mérte, az endometriumot pedig 15mm-re.


Megijesztett, h lehet h gond van, mert a 2 héttel korábbihoz képest csak 2mm-t nőtt a petezsák.


Volt vkinek ilyen értéke?

Lett baba belőle?

Akinek van tapasztalata, szívesen venném, ha megosztaná velem!

Előre is köszönöm!



2017. dec. 14. 22:24
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! :( Nekem is igy volt lányom előtt, egy ciklust hagytunk ki a műtét után és a következő mensim már nem jött meg és jött is a kislányom! Gyors felépülést kívánok testileg, lelkileg!!!
2017. dec. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jókívánságot!


Örülök, hogy nektek hamar összejött a baba!


Remélem nekünk is sikerülni fog!

2017. dec. 20. 12:07
 13/27 anonim ***** válasza:
Én is így jártam. Múlt hétfőn műtöttek. Nagyon sajnálom. Remelem összejön hamar nektek is.
2017. dec. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kívánom nektek is!


És milyen volt a műtét? És utána hogy érezted magad?

Annyira félek, h mi vár rám :(

2017. dec. 20. 17:42
 15/27 anonim ***** válasza:
Hat, bementem reggel, alá kellett írnom pár papírt. Utána egy utolsó uh a biztonság kedvéért. Aztán adtak kórházi ruhát és várakozás. Nekem nagyon sokat kellett várni mert nem volt altató orvos. Addig nincs éves/ivás. Aztán végre bekerültem, akkor adtak a lábamra egy neylont meg a hajamra is. Utána az egyik kezem ki kellett húzni a ruhákból és fel kellett ülnöm az asztalra. Elkezdtek lekotozni és bekötni az infuziot. Egy másik meg a vérnyomás mérőt rakta rám. A lábam is lekötötték (úgy ülsz mint a nőgyógyász székbe de még jobban szét kell rakni....) utána elaltattak, ilyenkor jobb ha próbálsz lazítani, nem lesz olyan rossz érzés. A műtét kb 10-15 perc, rogton felebresztettek. Nem nagyon emlékszem arra ahogy kivittek, de utána már sajnos nem tudtam aludni. A vérzés utána elég sok és össze vissza folyik, szóval jobb ha viszel törölközőt és lezuhanyzol. Nekem fajdalmam nem volt semmi, csak 3 nappal utana gorcsoltem. Egyébként semmit nem éreztem. Lelkileg nagyon rossz, nekem úgy kiterulve a műtőben csupasz p.naval nagyon megalázó és kiszolgáltatott érzés volt. Plusz ugye a baba...hat ennyi. Utána a vérzés kb 1 hét de ez változó. Gorcsok lehetnek.
2017. dec. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom ami veled történt :(

Köszönöm,hogy elmondtad mi történt :(


Holnap reggel remélem gyorsan túl leszek rajta :(

2017. dec. 20. 21:17
 17/27 A kérdező kommentje:

Ha még olvassa ezt vki...


Ma reggel mentem a missed ab műtétre.

Műtét előtt 2 orvosnak egymástól függetlenül meg kell néznie uh-n hogy mi a helyzet.

2017. dec. 21. 18:09
 18/27 A kérdező kommentje:

És a második orvos mondta, hogy ő bizony nem ír missed ab-ot, mert egy 8mm-es szabályos petezsákot lát!!!

Azt hittem lefordulok az uh ágyról!

Azzal bocsátottak el,hogy kezeljem magam terhesnek.

2017. dec. 21. 18:12
 19/27 A kérdező kommentje:

Valószínű sokkal később fogant.

Jövő héten uh kontroll.


Ha minden rendben lesz, akkor ez a baba egy csodaemberke lesz!!

2017. dec. 21. 18:13
 20/27 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ne eléd bele magad semmiképp! 3 hét alatt 4 mm-t nőtt a petezsák,ami nagyon kevés, s még mindig nincs benne embrió! :( Ebből már nem lesz egészséges terhesség! A 8mm-es petezsák még mindig csak egy 5 hetes terhességnek felel meg. És már három hete is volt petezsákod! Legalább másfél hete már embriónak is kellene lennie. Nem fogadhatott olyan későn, mert már három hete is látható volt. Nagyon sajnálom!!!

:( Tudom milyen rossz! :( Nekem 2 nap alatt nőtt 1 mm-t a missed ab-omnál, de embrió nem volt 6+5 hetesen és meg is műtöttek. :(

2017. dec. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!