Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhes vagyok és nem...

9 hetes terhes vagyok és nem érzek mellfeszülést ez gond?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem feszül, nem fáj. Nem jelenthet gondot?
2010. jún. 2. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Dehogy gond!

A terhesség mindenkinél más tünetekkel jelentkezik! Van akinél semmilyen tünet sincs!

2010. jún. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem.még nagyon korai szakaszában vagy a terhességnek,de nem is ezen van a hangsúly,hanem hogy minden ember más,mások a várandósság alatt tapasztalt tünetek mindenkinél,ezért soha ne aggódj,ha nálad nem jelentkeznek azok a tünetek/panaszok,mint másoknál.

sőt,egyáltalán ne aggódj semmiért,örülj hogy nincsenek kellemetlen tüneteid.járj rendszeresen a vizsgálatokra,és ha az orvos tanácsol valamit,akkor tartsd be.gyakran túlságosan elővigyázatosak,és megőrjítik az embert,de ez értetek van:)boldog babavárást!

2010. jún. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. jún. 2. 19:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!25hetes terhes vagyok,nekem egyáltalán nem feszülnek(tek)a melleim,sőt még nem is érzékenyek egyáltalán.Egyáltalán nem baj,ha ezt nem tapasztalod.
2010. jún. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem fáj, nem is feszül. Nincs gond.
2010. jún. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!