Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti vettetek szívhang hallgatót?

Ti vettetek szívhang hallgatót?

Figyelt kérdés

Sokat hasznaltatok ?

Mikor vettetek, melyiket erdemes ?


2017. dec. 18. 05:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
23%
Anelsounds- om van, a 14. héten vettem.
2017. dec. 18. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
63%

Nem...én nem látom értelmét...

Szerintem ijesztő, ha valaki ilyenekkel foglalkozik otthon..

Persze más, ha ennek vannak reális okai (előzmenyek, vagy családi előzmények)


13h km

2017. dec. 18. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem vettem.

Védőnő havonta hallgatott szívhangot és a nőgyógyászhoz 3-4 hetente kellett mennem ott volt uh és a szívhangra is ránézett. Plusz a kombinált teszttel is volt uh meg a genetikai uh.

Inkább a mozgásokat rúgásokat figyeltem.

Szerintem ennyi elég, pláne hogy érzed majd a mocorgást.

Amúgy korai terhességnèl nem biztos hogy egyszerű a szívhang megtalálása és csak stresszeled magad...

2017. dec. 18. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%

2. Vagyok..

Plusz.. Egy-egy hosszabb UH -on láttam mennyire nem tetszik a babámnak.

. A végén már forog pörög, bújik a méhlepénybe...


Ezek a hallgatók is hasonló alapon működnek, mint az Uh..(bizonyos frekvenciájú hullámokat bocsájtanak ki.. Hangleképezés történik, de képi ugye nem)


Bőven sok az,amit a védőnőnél, az orvosnál, vagy esetleg még egy babamozi alkalmával kap..


Tudom, hogy nem káros, de nem szereti, így minek stresszeljem még otthon is?

2017. dec. 18. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
54%
Mi vettünk,előzmények miatt.Szerettük nagyon.Angel Sound volt.
2017. dec. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Most szerdan leszek 13 hetes . Azert gondolom heti 1-2szer meghallgatni nem veszes . Engem ugy erzem megnyugtatna ... mig nem erzem a mozgasait...
2017. dec. 18. 07:12
 7/22 anonim ***** válasza:
61%
Nem vettem. Több -okból sem. Egyrészt ha már nem tálalok szívhangot, akkor már mindegy. Tenni nem lehet semmit. Másrészt harmasikres terhes vagyok, voltam kórházban vérzéssel és a nővérek sem vállalkoztak rá, hogy 14 hetesen megkeressék őket. Ekkor még van helyük, így ha nem elég gyakorlott valaki, akkor simán kétszer vagy háromszor is ugyanazt a gyereket hallgatja meg. Ráadásul az egyik gyerkőc úgy fekszik mellső lepénnyel, hogy dokim is megküzd vele, hogy megtalálja még 20× hetesen is. Én mindig röhögök rajta, hogy hogyan kicseszik vele. De őt uh-val is nehéz vizsgálni. Igazi rosszcsont. Vérnyomás mérőm van, vércukor mérőm van, azokat napi háromszor mérem. Vizeletet is ellenőrzöm kb 2 naponta. De ha ezekben eltérés van, akkor azt lehet kezelni. De ha nincs szivhang, akkor sajnos nem lehet mit tenni. Ha meg nem találnám valamelyiküket, akkor idegesednék.
2017. dec. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
31%

Azért a hármas ikerterhesség nem épp általános, így az utóbbi válasz nem éppen mérvadó...

Én használtam ikrekkel is addig, amig nem éreztem a mozgásukat. Nagyon szépen megtaláltam mindkettőjüket, és nekem megnyugtató volt.

Ha megtaláltad, akkor nem tanácsos sokáig egy helyben tartani és hosszasan hallgatni.

Nekem bőven elég volt az is, hogy megvan, és már be is fejeztem. Volt, hogy egyből odatettem ahová kell, így kb. 5 mp volt az egész.

2017. dec. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
16%

Sztem nem érdekel senkit kinek mi a véleménye róla .

Mi 2 veteles utan vettunk 3. Babánál

12 hetesen baby soundot, jól esett pár naponta meghallgatni!!:)

Most már 17.hét óta nem hallgattuk csak 1x 2 hete😊

27+2hkm

2017. dec. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
82%

7-es vagyok

Egyes terhességemnél sem vettem, mert ott sem lehet mit Tenni, ha már nincs szivhang.

Raadasul itt is minden nap van legalább egy kérdés, hogy vajon a babát találtam meg? Miért nem talalom? Stb. De ha valakit megnyugtat, akkor vegyen. De ez hamis illúzió sajnos. Megelőzni nem lehet. És hallgatás után lehet, hogy 2 perccel már megtörtént a tragédia. Egész nap meg mégsem lehet hallgatózni. El kell tudni fogadni, hogy mindent nem kontrollálhatunk. Később sem lehetünk a gyerek sarkában 0-24.

2017. dec. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!