Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen görcsök normálisak?

7 hetesen görcsök normálisak?

Figyelt kérdés
Néha a méhemnél érzek nyillalásokat.
2017. dec. 19. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
nyilallás még oké, a görcsölés nem.
2017. dec. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2 dolog sosem normális a terhesség során: a görcsölés és a vérzés.
2017. dec. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért ne ijesztgessétek... Sima mensi görcs nyilallás teljesen normális, nyúlnak a szalagok növekszik a méhed. Az a görcs nem jó amitől kb kikelni az ágyból sem tudsz, tehát ami gátol a mindennapi dolgokban. Ami sokkal erősebb mint egy mensi görcs. Ha csak görcsölgetsz mintha megakarna jönni az normális. Nekem 16. hétig gyakran volt... az elején minden nap, aztán heti egy két alkalom. Szóval nem mindegy mennyire görcsöl az ember, de a sima görcs teljesen normális.. Boldog babavárást és jó egészséget :)
2017. dec. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nagyon köszönöm :)
2017. dec. 19. 10:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia én a 22 ik hétben járok, nekem elejétől kezdve görcsöl a hasam, derekam. Menzesz szerű görcsök.

Nekem a placenta mélyen tapadó, orvos szerint az is okozhatja. Most szigorú fekvésre vagyok ítélve,sok magnézium.

Amint vérzés korház.

Nekem elejétől kezdve azt mondta az orvos, h amig nincs vérzés addig nem kell megijedni.

Viszont, ha tényleg hosszabb ideig tart, és nem a megszokott módon görcsöl mindenképp menj ügyeletre. Jobb félni mint megijedni.

2017. dec. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!