Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetesen jóslófájások...

34 hetesen jóslófájások normálisak?

Figyelt kérdés

3. Baba es pfog. Csaszarra keszülök. Nagyon félek, hogy nem húzom a 39. Hétig. Derekam leszakad, feszül a hasam és most reggel menzesz szerű görcseim voltak. Feküdni nem tudok a két kicsi mellett... a fronttól lenne? Hivom ma a dokit természetesen talán holnap fogad is.

szerintetek lehet így húzni még hetekig?


2015. júl. 28. 08:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Elsőre amikor olvastam a címet arra gondoltam, hogy na még valaki aki örül ha a 37.hétig húzza. De így...necces dokit mindenképpen hívd, ha a baba mérete egészsége engedi szerintem előbbre hozzák a császárt.

33Hetes jóslós km ☺

2015. júl. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Felhívtam a dokit, holnap megyek be hozzá. Nem mondta, hogy nagy gond lenne, de azt mondta, hogy emeljem a magnézium adagot. Holnap megyek be hozzá. Igazából azt figyeltem ma meg, hogy a legkisebb fizikai aktivitásra is fájok, úgyhogy szerintem pihenni kellene folyamatosan, ami képtelenség két kisgyerek mellett. 3,5 éves és 21 hónapos.

2015. júl. 28. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!