Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől van mostanában ennyi...

Mitől van mostanában ennyi hármas ikres terhesség? Itt a gyakorin tényleg ilyen sokan vagytok?

Figyelt kérdés
2017. dec. 19. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Messziről jött ember azt mond, amit akar.
2017. dec. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Vagy nagyon unatkozik a harmasikres mert feküdnie kell egész nap és ezert sok kérdésre válaszol. 😊 Évente egyébként 30-40 harmasiker "pár" születik. Úgyhogy ritka de azért nem egyedülálló.

Az egyik harmasikres (nem tudom, hogy van-e más is itt aktív tagként)

2017. dec. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem max. 1-2 kismamáról van szó, aki egyfolytában itt lóg, és minden válasza arról szól, hogy 'én hármasikreket várok...'
2017. dec. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Kis esellyel fogannak termeszetes uton, altalaban lombik, inszem miatt tapad meg tobb petesejt. Ezert vannak tobbes ikerterhessegek. Termeszetes uton is inkabb a ketpetelyu ikrek(magyaran egyszerre sszuletett szimpla teszverek) vannak tobben, nem a klasszikus egypetelyu ikerparok. Az nagyon ritka.
2017. dec. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó, a petéjűt pontos j-vel írjuk!
2017. dec. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Huha... De belekotottel... Elnezesedet kerem. Peteju.
2017. dec. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most néztem egy statisztikát. 2015-ben Mo.-on kb 1400 ikerszülés volt, ebből kb 50 hármasiker. Szerintem ez egész sok, itt viszont kevesen kérdeznek, ha mégis, akkor azt én is megjegyzem.
2017. dec. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!