Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magánrendelésen az utolsó...

Magánrendelésen az utolsó hetekben az akár heti többszöri vizsgálatnál a doki elkéri uazt a díjat minden egyes alkalommal, amit addig a havi egyszeri vizsgálatért? Ugye nem?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem elkérte. Túl is hordtam, rengeteget fizettem neki az utolsó pár hétben. Egy igazi pénzáhes volt. Másodikat nem nála fogom szülni. AKét ismerősömnél nem voltígy, nekik a vége felé a kórházba kellett menni, éamikor dolgozott, és nem kért pénzt.
2010. jún. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha a magánrendelőbe mész bármennyi alkalommal azt ki kell fizetni.Ha a kórházba mész ott nem kell fizetni.

Pl. én veszélyeztetett vagyok, 2 hetente megyek magánrendelőbe, nekem ez alkalmanként 6ezer ft.

2010. jún. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én csak a 36.hétig jártam a magánrendelőbe, utána heti 1-szer a kórházba ctg-re, és akkor vizsgált is a doki.

Most másik dokim van (másik kórház, második terhesség), nem tudom, most hogy lesz, de gondolom ugyanúgy. A magánrendelőben ugyanis nincs ctg gép, akkor minek menjek oda hetente?

2010. jún. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem azért kellett a magánrendelőbe (is) menni, mert a doki nem volt a kórházban sosem, így ott ő nem tudott megvizsgálni. Ctg-re meg persze a kórházba mentem.
2010. jún. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem minden doki kéri el hetente a pénzt,vannak akik a vége felé nem is kérik el egyáltalán és vannak akik viszont minden alkalommal.Szerintem kérdezd meg nyugodtan hogy nála ez hogyan műnködik.
2010. jún. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia.Én a 33 héten voltam utoljára magánrendelésen.most vagyok 36 hetes és azt mondta a dokim,hogy már nem kell mennem hozzá a rendelöbe mert innentöl kezdve hetente ctg és azt a korházba csinálják,utánna megvárom még sorra kerülök és megvizsgál ö is.Direkt pénteken mondta,hogy menjek mert akkor ö9 van a korházban.Orvosa válogatja.A barátnömnek hetente kellett mennie a magánba mert ott volt ctg gép és gondolhatod,hogy nem volt olcsó mulatság.6000ft a vizsgálatért+2500ft a ctg-ért.
2010. jún. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát nekem nagyon durva lenne, ha mindig uazt a pénzt elkérné, mert így 4 hetente az UH (4D-s) 15 ezer forint! Nem tudom, a ctg mennyibe kerül, de nem áll szándékomban ennyit perkálni heteken át. Inkább bemegyek a kórházba a rendelésére. Megkérdezemm, az lesz a legtutibb :-)

Köszi a válaszokat!

2010. jún. 3. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!