Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés jelei lehetnek?

Szülés jelei lehetnek?

Figyelt kérdés

Szeretnék segítséget kérni tőletek. Ma délután 1,5 órán át fájdogált a hasam alja. Most zuhanyoztam, de elmúlt. 38 hetes 4 napos vagyok. Nem híztam sokat, 6,5 kg-t , viszont az arcomat úgy látom, mintha fel lenne puffadva kicsit. Mint akinek kicsit vizes lenne. Azt is észrevettem, hogy 70 dkg hirtelen rám jött múlt hét óta, lehet ez vizesedés is? Most ez közelgő szülést jelez?

Köszönöm a válaszokat.


2017. dec. 22. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez semmit nem jelent, akár még túl is hordhatod. Nekem ez az állapot 2 hétig volt szülés előtt mindkét gyerekemnél.
2017. dec. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez nem jó hír... legszívesebben most megszülném...
2017. dec. 22. 23:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ma nekem is fájt a hasam, görcsök is voltak. Én is mentem a zuhany alá, el is múlt a keményedés is. Szerintem front jön, legalábbis nekem akkor vannak ilyen tüneteim.
2017. dec. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem is elmúlt utána.
2017. dec. 25. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!