Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik magnezium b6 keszitmeny...

Melyik magnezium b6 keszitmeny a leghatasosabb hanyingerre 6. hetes terhesen? Vagy barmi mas ami bevalt?

Figyelt kérdés
2017. dec. 26. 09:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem az vált be, hogy gyakran dobtam be egyetlen falatka ételt.
2017. dec. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Magnézium miért lenne jó hányingerre? Hideg és savanykás ízek, valamint gyömbéres dolgok, keksz, ital. De teljesen nem szűnteti meg, csak az idő. És igen, kicsi falatkák, gyakran.
2017. dec. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Magne b6-ot javasoltak nekem eddig, a gyomber es a kis falatok kizarva mert a gyomber nem valt be es a kis falatoktol meg rosszabb lett sajnos :(
2017. dec. 26. 13:53
 4/11 anonim ***** válasza:
B6on kívül nincs más. Esetleg a szénsavas ital amit kipróbálhatsz. Nem vagyok nagy kólás. De az segített.
2017. dec. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sajnos semmi nem segit csak az ido mulasa, ahogy elottem irtak.

Nekem talan meg a fagyasztott gyumolcsok valtak be(eper,szilva).Mivel nagyon hideg volt lenyugtatta egy kis idore a gyomromat.

Ez most undi lesz, de mivel nekem nem csak hanyingerem volt, hanem hanytam is, utana sokkal jobban voltam.Azoknak szerintem rosszabb akiknek egesz nap hanyingeruk van, de hanyni nem hanynak.

Kitartas, 6 het es elmulik vagy legalabbis enyhulni fog.

2017. dec. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A B6 vitamin használ (nem a magnézium vagy a MagneB6 nevű), ha épp neked használ, szerintem kérdezz rá a gyógyszertárban, melyik gyártóéban van a legtöbb olyan formában, ami hasznosul is, biztos szívesen segítenek.
2017. dec. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Ignis Subdialis ***** válasza:

Nem csak a B6, de a magnéziumpótlás önmaga is hat a hányingerre. A magnéziumhiány tünetei között is szerepel a hányinger ugyanis. Egyébként a Béresnek van B6 vitaminja, 20 mg/tabletta - nem vényköteles!

A magnéziumhoz azért adagolnak B6-ot, mert segíti a magnézium felszívódását, úgyhogy ha célzottan B6-ra lenne szükséged, akkor azt ezen felül kellene pótolni, mert a magnéziumkészítményben található B6 a magnéziummal lesz "elfoglalva" és csak részben érvényesülhetnek egyéb pozitív hatásai.

Egyébiránt a leghatásosabb magnézium+B6 nyilván az, amelyikben jól felszívódó magnéziumvegyület van, pl. magnézium-citrát vagy magnézium-laktát.

Citrátos cuccok pl. Bioco magne-citrát+B6 vagy Bioextra Magne-C-B6 vagy MagneB6 Extra (dupla áron)

Laktátos cuccok pl. Innopharm (vagy Vitaplus) magnézium-laktát+B6 vagy Dr Chen Magnézium-B6-vitamin Forte vagy Walmark magnézium+B6 (és a MagneB6 dupla áron...)

2017. dec. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Magne b6 extra beszerezve es kiprobalas alatt! :) koszonom mindenkinek a valaszokat!
2017. dec. 27. 14:29
 9/11 Imolaaaa válasza:
Használt a Magne B6?
2017. dec. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Magne b6 extra hasznalt igen,mar nem vagyok rosszul szerencsere. Beszeltem az orvossal mondta h elso par napi 3x1 utana 2x1 es most igy szedem es jo
2017. dec. 29. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!