Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti hányingerre...

Terhesség alatti hányingerre mi vált be?

Figyelt kérdés
2017. jún. 12. 15:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a jéghideg kóla és az, ha reggel még felkelés előtt ettem valamit (keksz,banán). Napközben többször ettem keveset.
2017. jún. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Orvosom ajanlotta a kiskanal mustart, valoban jo! Illetve a gyomber, tea vagy cukorka formaban. En gyomberteat ittam (Citromos-gyomberes Teakanne)
2017. jún. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kásásra hűtött coca-cola! Pár korty csodára képes!
2017. jún. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hideg tej, natúr görög joghurt, citromos jéghideg víz (nálam szénsavas).

Néha próbáltam a kólát is, vagy hatott, vagy nem, inkább nem (pedig terhesség előtt nagy kólaivó voltam), illetve néhány alkalommal, végső elkeseredésemben 2-3 korty (de szó szerint véve 2-3) vörösbor, szintén jéghidegen - ez mindig használt, csak nem mertem gyakrabban.


Nekem valahogy a hideg dolgok jöttek be, pedig tél volt. :)

2017. jún. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Borsmenta tea
2017. jún. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szintén a hideg kóla, pár korty.
2017. jún. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítő választ!
2017. jún. 12. 17:44
 8/11 anonim ***** válasza:

Hideg citromos víz, sós rágcsálnivalók, zabfalat.

Reggel este béres magnézium+b6 vagy valami hasonló magnézium és b6 készítmény, ami jól felszívódó.

2017. jún. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Őszintén? Nekem semmi. Kólát vagy más, hideg szénsavas italt tudtam inni, de nem szüntette meg a hányingert.

B6-ot is kipróbáltam, azt hiszem csak egyet lehet terhesen bevenni naponta, én szedtem vagy 4-et, de ugyanúgy rosszul voltam, így abbahagytam.

A 12. hét környékén elmúlt, csak akkor meg elkaptam egy hányós vírust pluszban.

2017. jún. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát sajnos nekem semmi sem segített. Én is kitettem ide ezt a kérdést, mindent ki is próbáltam, de olyan sem volt, ami enyhítette volna. Nekem az 5. héten kezdődött és kb a 17. héten kezdett enyhülni. Most 21 hetes vagyok, de még mindig nem vagyok teljesen jól, csak sokkal jobban, mint voltam.
2017. jún. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!