Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megtartanád ebben az esetben...

Megtartanád ebben az esetben a babát?

Figyelt kérdés
29 évesen teherbe esel egy friss kapcsolatba, ami valószínűleg hamar véget fog érni. Van munkád, de otthon laksz, diplomád hónapokon belül meglesz, csak záróvizsgázni kell.
2017. dec. 26. 13:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
Vagyis nincs szakmád, nincs saját otthonod, nemsokára kapcsolatod se lesz, de jön a gyerek, aki így apa nélkül fog felnőni. Védekezni kellett volna, meg gondolkodni.
2017. dec. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%

Fogalmam sincs... szerintem én magam nem tartanám meg így... de aztán lehet, hogy mégis.

Egy barátnőm került nem is olyan régen ilyen helyzetbe. Szarul sült el a dolog, mert megtartotta a babát, együtt van a sráccal, de az egész családjuk azt hiszi megfogta csak a srácot. Nagyon pocsék most a megítélése, hetente sír a telefonban, ha beszélünk. A srác sem lesz mintaapa, de a pénz miatt vele marad, mert nem lenne anyagi segítsége

2017. dec. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%

Ha gyereket akarsz akár apa nélkül is, akkor igen.

Ez már így esett, te készen állsz-e rá.

2017. dec. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
64%

Én megtartanám

De csak mert tudom hogy anyukám segítene

2017. dec. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó, mielőtt kikaparnátok a szemem. :)
2017. dec. 26. 14:19
 6/23 A kérdező kommentje:
Egy barátnőmről van szó, én abortuszellenes vagyok, csak kíváncsi vagyok kívülállók véleményére.
2017. dec. 26. 14:20
 7/23 anonim ***** válasza:
79%

Nézd, nem tudom, hogy mit tennék a helyedben, mivel soha nem voltam ilyen helyzetben. Mindig védekeztem, ha nem akartam gyereket.

A józan eszem azt mondja, hogy ilyen körülmények között nem vállalnék babát. De mivel anyaként tudom, hogy nemcsak ész van, hanem szív is, meg érzelmek, így nem tudom, hogy mit tennék. Lehet, hogy nem vetetném el, de lehet hogy igen.

De bármit is teszel, ez egy jó lecke arra, hogy védekezz a továbbiakban majd, ha nem akarsz gyereket!

2017. dec. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Ha az én véleményemre is kíváncsiak vagytok. 29 éves felnőtt nő, nem 15 éves tini. Ha megfogant, akkor fel kell nevelnie, a tőle telhető legtöbbet megadni neki, és saját magát háttérbe kell helyeznie. Én ezt így gondolom, persze elfogadom mások véleményét is.
2017. dec. 26. 14:26
 9/23 anonim ***** válasza:
67%

Mennyire friss a kapcsolat és miből lehet tudni, hogy hamarosan vége lesz?

Számít a szülők hozzáállása is.De a legfontosabb ő mit érez.

2017. dec. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
66%
En megtartanam, de csak azert mert nem lennek kepes elvetetni. Azert nem olyan fenyes a baratnod helyzete :(
2017. dec. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!