Bajt okoztam vele?

Figyelt kérdés
Teljesen beparáztam. Egy ismerősünknél voltunk, és már egész nap kínoz a gyomorégés. Egész terhességemet végig kíséri. Az ismerős felajánlott egy sav lekötőt, amit szed, és hogy azt minden esetben lehet szedni. Elutasítottam, végül annyira akaratoskodtak hogy vegyembe, hogy elfogadtam egyet, majd elkövettem a legnagyobb hibát. Utólag olvastam utána, és nem szabad terhesség alatt szedni. Azóta a síró görcs kerülget, hogy hogy lehettem ilyen felelőtlen. Quamatel a neve, és most nagyon aggom hogy kárt okoztam ezzel a babámban. 34 hetes vagyok jelenleg. Valaki esetleg ismeri ezt a gyógyszert? Tudom, hogy hogy ha baj lesz, az csakis az én hibám, mert ennyire hülye vagyok, és hagytam magam rábeszélni. Milyen következményei lehetnek egy szem gyógyszernek?

2017. dec. 26. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
semmi baja nem lesz
2017. dec. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
1-2 szemtol semmi baj nem lesz. Rendszetes használat is csak okozHAT bajt de nem feltétlen okoz.
2017. dec. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Off: Gaviscont - vagy Renniet - lehet szedni terhesen, nekem használt.
2017. dec. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja :) Egyébként vegyél szalvusz vizet vagy, ha nagyon nincs más egy kiskanál szódabikarbóna is csodákra képes vízzel. Mivel ezek természetes anyagok nem árt a babának :)
2017. dec. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy szemtől nem lesz baja. Egyébként is a legtöbb gyógyszerre azért írják rá, h terhesen nem lehet, mert nincsenek adatok a hatásokról, mert terheseken nem végeznek gyógyszerkísérleteket. Inkább ráírják, hogy nem lehet, és úgy nincs felelősség sem a részükről.
2017. dec. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a Nögyogyászaton feküdtem 32 hetesen 1 hétig,kértem savlekötőtt mert már nagyon szenvedtem és Quamaatelt kaptam,mèg kérdeztem is hogy ezt lehet?Mondta a növérke hogy akkor nem adnà,nyugodtan lehet szedni modjával.
2017. dec. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat. Egyébként tejet iszogatok, bár nem mindig hasznos. Ausztriában élünk, itt kaptam savlekötőt de első alkalmazáskor még a terhesség elején hánytam tőle, másodjára nem olyan rég pedig semmit sem használt. Már nincs sok vissza, fél lábon is kibírom talán. Még egyszer köszönöm nektek, hogy megnyugtattatok.
2017. dec. 27. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!