Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes vagyok és már 4 kg-t...

12 hetes vagyok és már 4 kg-t fogytam. Ez nem baj a babának?

Figyelt kérdés
Nincs étvágyam(de azért eszek) és hányok is napi 1x, 2x. Mondjuk alapból túlsúllyal indultam.
2017. dec. 26. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem baj. Én 3 kg-nál tartok, 12+2 vagyok, előző terhességemnél is a 15. hétig fogytam. A baba elveszi, ami neki kell, legfeljebb az anya érzi magát rosszul és alultápláltnak, de a babának baja nem lesz. Arra figyelj, hogy a folyadékot pótold folyamatosan, még ha időnként ki is jön, mert a kiszáradás már veszélyes lehet.
2017. dec. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem gond. Én 5 kg túlsúllyal kezdtem anno, 12. hétig 13 kgt fogyta vészes hányás miatt. Semmi baja a fiamnak, 3850 g 55 cm vel született. Végig hánytam, akár napi 15x is.
2017. dec. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!