Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első 10 hétben fogytam 3...

Az első 10 hétben fogytam 3 kilót. Ugye nem lesz baja a babának?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az első 10 hétben fogytam 3 kilót úgy, hogy nem hányok egyáltalán.

Ugyan túl jó étvágyam sincs, de azért normálisan eszem. Annyi változott, hogy mióta megtudtam, hogy babát várok, nem iszom kólát, bár addig is cukormenteset ittam. Ugye nem lehet ettől baja a babámnak?



2016. jan. 25. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. jan. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi.

Kicsit aggódom, nehogy valami hiányt szenvedjen a baba.

2016. jan. 25. 13:17
 3/7 anonim ***** válasza:
nem baj,a végén visszafogsz hizni dolgokat,1 idő után. ez a kismama fogyás,normális és babának se lesz baja
2016. jan. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj én vagy 5öt, az első 13 hétben..nem lesz semmi baja majd szépen mennek fel a kilók várd ki a végét :-)
2016. jan. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek. :-)
2016. jan. 25. 13:57
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nekem az első 12 hét gyakorlatilag hányásból állt, persze nem vészes hányásból, csak abból, hogy ami bement, az nagyjából kijött (főleg a főétkezések). Fogytam 4 kilót én is.


Aztán a 2. trimeszterben híztam +6-ot, mert elkezdtem enni (nagyon stresszes volt akkoriban a terhességem). Most ugyanennyi plusznál tartok, vagyis ismét fogyok, hiszen a magzat fejlődik, hízik.


Teljesen egészséges, a nyomelemek és vitaminok szintje tökéletes a szervezetemben a vérképek alapján.


33hkm

2016. jan. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :-)
2016. jan. 25. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!