Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretném megkérdezni bár ez...

Szeretném megkérdezni bár ez egy kicsit intim kérdés. Ti mit éreztetek, amikor teherbe estetek? Igaz-e ha viszket a pocakod a köldököd körül, az azt jelenti terhes van a közeledbe?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 15:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

1-re Konkrétan a megtermékenyüléskor? Semmit.

2-ra: Ezt most komolyan kérdezted? :)

2010. jún. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Fizikailag a teherbeesést nem lehet érezni. (Hallottam már olyat, hogy valakinek volt "egy megérzése", hogy összejött, de ez is csak azokra jellemző, akik szeretnék már nagyon a babát...)

Babonás meg nem vagyok. :o)

2010. jún. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A pocakod már csak akkor viszket, amikor nő, mert tágul a bőr, de az sem minden esetben:) Ez valami babona, aranyos nagyon, de csak babona;)

Amikor megfogant, akkor semmit, később viszont:)))))))))))))))

20hkm

2010. jún. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ezt olyan sokszor leírtuk már annak aki még nem terhes:nem lehet érezni a beágyazódást,semmit nem lehet érezni míg ki nem marad a mensi,de itt sokan már minden apró jelet ráfognak a beágyazódásra.

Nincs rózsaszínes maszatolás,nincs barnázás,nincs semmi.Legalábbis egészséges terhesség létrejöttekor nincs ilyesmi.

A tüneteket a pozitív teszt után lehet keresni magadon.


A pocakviszketés meg olyan,mint a csücskös pocak-kerek pocak babonája.Nincs semmi alapja.

Akkor viszket a has amikor már nyúlik a bőr.

Nekem ez úgy most kezdődött épp el.


23 hetes km.

2010. jún. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A megtermékenyüléskor konkrétan semmit, sőt, az utána következő hetekben se... mivel még terhestüneteim se voltak, kivéve az állandó álmosságot, így még 6-8-12 hetesen se semmit... sőt, a 4. babánál az első 2 hónapban még a mensim is megjött, úgyhogy még akkor se tudtam, hogy odabent valaki növekszik :)))Igaz, sosem voltam az az állandóan a testét figyelő, hőmérőző típus, engedtem, hogy a természet tegye a dolgát. Nem volt semmiféle görcsöm, beágyazódási vérzésem, sem barnázás, semmi, semmi az égvilágon :))) Ezt a viszketős dolgot még nem hallottam, pedig 4 gyerekem is van, de szerintem oltári butaság, mint a többi babona.
2010. jún. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
SZia! Én egyből megéreztem. Egyik reggel megszédültem, émelygett a gyomrom a buszon és hányingerem volt ez fél óráig tartott. pár nap múlva csináltam tetszet és pozitiv lett. Bár rá 2 héttel elment a baba :( sok sikert neked
2010. jún. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

1. kérdés: én kimondottan éreztem hogy terhes vagyok pedig akkor még nem jelezte a terhességi teszt. Más volt a hüvelyváladékom, fel voltam puffadva és feszült a mellem - gyakorlatilag teljesen olyan tünetek mintha meg akarna jönni, de valahogy a méhet máshogy érzi az ember.

2. Szerintem ez nem igaz.

2010. jún. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20:13-as vagyok. a teherbeesést én sem éreztem csak szerintem a beágyazódást.
2010. jún. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen a mellfeszülést kihagytam. Az szürnyű volt.
2010. jún. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mikor teherbe estem - orgazmust :) A többit nem éreztem, rá 2 hétre lett egy pozitív teszt.

Viszket a pocakom állandóan, és terhes vagyok - elég közel vagyok magamhoz :)

2010. jún. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!