Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Melyik volt az a kérdés, amit...

Melyik volt az a kérdés, amit máshol nem mertél megkérdezni, ezért regisztráltál a GYK.hu-n és itt megkérdezted?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Én csak a sok hülye miatt regisztráltam. Nem lennék normális ha itt kérdeznék. Ez egy vicclap lett.
2011. aug. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
én azért regisztráltam, hogy megkérdezzek valami olyat amit nem tudok, és már égen földön kerestem rá a választ, végig lapoztam az internetet :D dee semmi... asszem valami zenének a címét kérdeztem, és baromira örültem, hogy tudtak segíteni :D
2011. aug. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Elsőnek: senkit nem kell lehülyézni,mert egyszer te is az lehetsz, ha valamihez nem értesz. Tehát a tiszteletet mindenkinek add meg akkor is, ha úgy gondolod, hogy más hülye, te meg nagyon okos vagy.
2011. aug. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1-2 nagyon konkrét kérdést fel szoktam tenni, amikre aztán korrekt válaszokat is kapok.

de sokkal jobb a sok idióta kérdésre a még idiótább válaszokat nyomni :)

2011. szept. 2. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Engem a kockaságom sodort ide (téleg' sok a hülye kérdés de "Ne OFFolj!" mondja a szabály, néha nehéz megállni) egy játék gépigénye érdekelt volna (Shaun White Skateboarding)(azóta megvan és simán indult medium graph-on) leírtam a gépem adatait.Persze egy csomóan nézd meg a gépigényét, írd be a google-be. már vagy fél napja kerestem előtte. (végül is itt nem kaptam konkrét használható válasz, de azért beajánlottak egy veboldalt [link] amit azóta is használok.
2011. szept. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
*weboldalt
2011. szept. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Szülhetek-e véres kutyakölköt, ha Goofy felcsinált a Disneyland-ben.
2011. szept. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!