Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lusta baba NST-n? Mit ettetek...

Lusta baba NST-n? Mit ettetek elötte, hogy mocorogjon?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam és alig mocorgott,mondjuk nem ettem,csak ott egy kis csokit,mert nagyon siettünk,hogy időben odaérjünk!(pedig egyébként aktív baba)
2010. jún. 3. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
nálunk a cukor, édesség mindíg bejön :) attól le se lehet állítani :) legközelebb próbáld úgy h mielőtt mész eszel "normálisan" és plussz édesség... nálunk ez a tuti :)
2010. jún. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a ribizli jött be :)
2010. jún. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Nekem minden nap kellet nst-re járnom és mindig aludt a babám. Aztán egy idő után már úgy mentem be vizsgálatra, hogy vittem édességet magammal. Az mindig bejött. Persze ha tudsz enni előtte tedd meg, mert az is jó.
2010. jún. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy szénsavas üdítő a legjobb. Én mindig azt vittem, mást nem próbáltam mert az bejött.
2010. jún. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én mindig reggel 7re mentem.

Előtte egy forró csokival indítottam.Többnyire bevált.

2010. jún. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Otthon egy átlagos reggeli, mondjuk egy szendvics. Nst előtt egy forrócsoki vagy egy cappuccino, és egy kis szelet csoki. Nekem ezek hatására a minimum 4 mozgás helyett 16-ot produkált hétfőn a kislányom :)
2010. jún. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!