Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasi UH előtt mennyi idővel...

Hasi UH előtt mennyi idővel érdemes colat inni vagy csokit ennyi ahhoz, hogy a baba mocorogjon?

Figyelt kérdés
A héten voltam UH-n (18 hetes vagyok)ettem csokit de meg sem mozdult a baba.Ez is inkább népi mondás vagy tényleg van valós alapja?És melyik a jobb, cola vagy csoki?
2009. márc. 20. 10:18
 1/7 A kérdező kommentje:
És még 1 kérdés mennyit kell enni illetve inni? Köszi!!
2009. márc. 20. 10:20
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Szia,

Én ma megyek 4D-re, második gyerkőc lesz. Én úgy érzem, hogy kajálás után 15-30 perccel tuti beindul. Ráadásul ha ezt megspékelem csokival, szénsavassal, akkor elég erőteljesek lesznek a mozgások, még 1 óra múlva is érzem.

Én azt tanácsolom neked, hogy vizsgálat előtt fél órával egyél rendesen+kaja után egy kis csiki+kávé vagy energiaital. Tuti hatás:)

2009. márc. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

csokit akartam írni:)

előző voltam

2009. márc. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is colát csokit ettem fél órával UH elött' 18 hetes.És úgy mozgott hogy ki is derűlt kislány :)! 18+6
2009. márc. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a csoki és a cola nem vált be,hanem a gyümölcslevek.Abbol is a Sio őszilé.Még CTGelött is megiszom egy2dl-es dobozost és az én picurkámat nem kell ébresztgetni.
2009. márc. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 20. 14:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi mikor mentünk 4D-re elötte fél órával ittam egy kávét és egy csokit ettem! Az egész felvétel tökéletes lett a kisfiam ugy mocorgott mintha érezte volna hogy dvd-re veszik:D! Jaa és végig mutatta a kis arcát nagyon édes volt!

Nekem ez bejött:)!

Sok sikert neked is!


31 hetes kismama

2009. márc. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!