Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok ha 2 hetet késik?

Terhes vagyok ha 2 hetet késik?

Figyelt kérdés

Tudom idiótán hangzik a kérdés, mivel már jócskán felnőtt vagyok, gyerekem is van, de lassan 2 hete késik a menstruációm..


A párommal(friss kapcsolat) eddig kétszer voltunk együtt, mindkétszer gumival. Elsőre el sem ment, másodszorra sem a gumiba. Gumi nélkül nem törtènt konkrét behatolás.


Nem szokott késni a menstruációm, pláne nem ilyen sokat. Elèggé aggaszt a dolog, már olyanok járnak a fejemben, hogy lehetek e attól terhes, hogy azt a minimális előváladékát a hüvelybementnél az ujjával bevitte a hüvelybe..


A lányom is gyorsan összejött(védekezés nélküli 1 db szex úgy, hogy az exem el sem ment egyáltalán, szóval nem megszakításos.. ja és menstruáció utáni 2. Nap), kb a gondolattól terhes lettem.


Voltam nőgyógyásznál 1 hete mirena spirál miatt, történt uh, nem látott semmit, akkor még csak pár napot kèsett, nem zavart nagyon.


Most viszont ki kellene váltanom a receptet és visszamenni, hogy felrakja, ha megjött, de ez a helyzet..


Nov 18 volt az együttlét, és nov 24én. Dec 16 kellett volna megjönnie.


2017. dec. 27. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Vegyél egy tesztet...ha már van gyereked, ezt egyedül is tudnid kellene...
2017. dec. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Miert nem tesztelsz..??

Akkor egyértelmű lenne a dolog

2017. dec. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted így ezt megmondja itt bárki?!
2017. dec. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Teszt???
2017. dec. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Tesztelj... ha meg nincs rá pénzed, vagy nem akarsz venni, akkor a dokit kérd meg egy uh-ra a késés miatt mielőtt feltenné a spirált. 2 hét késésnél már 100% látni fogja, ha van baba.


Tényleg butaság itt kérdezned, mert a tesz egyből megmondaná, mi meg csak nézünk, hogy anyuka létedre nem teszteltél.

2017. dec. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Amennyi idő alatt ezt a kérdést kiírtad, akár egy tesztet is vehettél volna. Komolyan nem értem ezeket a kérdéseket. ...
2017. dec. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes:) jöhet a bomba biztos mirena spirál
2017. dec. 30. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!