Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a legjobb idegeskedés és...

Mi a legjobb idegeskedés és sírás ellen? Mit lehet szedni?

Figyelt kérdés
28 hetes kismama vagyok és a párom elhagyott bennünket.Próbálom magamat tartani a pici miatt, enni is, de nagyon nehéz mert mindig arra gondolok, hogy milyen rossz lesz a későbbiekben egyedül. És akkor mindig rossz kedvem lesz, sírok és depressziós vagyok. Hogy lehet egy ember ennyire szívtelen?
2008. okt. 25. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon sajnálom ami történt!!Minél elöbb keress fel egy pszichiátert.Ő segít neked!!!!! Tudod,az ilyen buta emberek jobb is ha elmennek!! De az élettől úgyis visszakapja valamilyen módon.Téged kárpótolni fog a kisbabád!!!! :-)Később meg te is megtalálhatod azt a férfit,aki szeretni fog benneteket.Én elváltam 2 gyermekem született az exem-től,most nyáron újra férjhez mentem 9 év együtt élés után,és 30 hetes terhes vagyok.Szeret minket a férjem.Tudom,hogy nehéz,de próbálj ismerősök közt lenni,hogy ne gondolkodj feleslegesen egy buta emberen!!! Sok sikert!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. okt. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Szia Sorstárs!!


Vegyél be "leszarom tablettát"!!

Egyetlen ember sem érdemli meg, hogy bedepizzünk miattuk!! Én ugyanabban a cipőben vagyok, mint Te, csak én már 35. hétben vagyok!!

Mi nők attól sokkal erősebbek, kitartóbbak vagyunk, hogy egy-két ilyen pasi miatt letargiába essünk!! Meg kell mutatni elsősorban a párodnak, aztán a világnak, hogy semmi nem állhat a boldogságod útjába!! Te akkor is boldog leszel, hiszen 3 hónap múlva meg fog születni a gyönyörű gyermeked, aki kárpótol mindenért!! De most az a lényeg, hogy a pocidban ne érzékeljen semmit az egészből!! Mint ahogy az előző válaszoló is írta, menj társaságba, rokonokhoz, sétálj nagyon sokat, hallgass zenét, stb, csak NE RÁGD MAGAD A ROSSZ DOLGOKON!!!!

Kitartás!!

A babáért mindent!!

2008. okt. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyel egyedul, probalj mindig valakivel egyutt lenni (szulo, rokon, barat, nagyon jo ismeros ) es beszeld ki a problemadat. Az hogy sirsz teljesen termeszetes, de ne hagyd lenyelni a gondolataidat. Es menj el pszichologushoz, ha van vedonod akkor kerd hogy segitsen, es kerdezd meg a nogyogyaszodat hogy o mit tudna neked segiteni, kit tudna neked ajanlani. Hidd el nem te vagy az elso kismamaja aki igy jart.

Ha vallasos vagy, keress fel egy atyat es beszelgess vele!

Beszelgess!

Nagyon-nagyon es oszinten sajnallak, en is egyedul hordtam ki a kisfiamat, es evekig egyedul voltam vele. Azert akkor amikor bolcsis lett es dolgozni kezdtem jobb lett a helyzet hiszen nem volt mar annyi idom gondolkozni.

Ne felj, remelj!

2008. okt. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én is pont egy ilyen kérdést tettem fel tegnap, csak én 35 hetes vagyok. A párod nem is kíváncsi a babára? Engem az az egy vígasztal, hogy hamarosan itt lesz a babám, és ő kárpótol mindenért. Ha van kedved beszélgetni, írj privit, van hogy az segít, ha egy idegennek elmondjuk ami bánt, főleg ha hasonló a két ember sorsa.
2008. okt. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Mi nők attól sokkal erősebbek, kitartóbbak vagyunk, hogy egy-két ilyen pasi miatt letargiába essünk!! Meg kell mutatni elsősorban a párodnak, aztán a világnak, hogy semmi nem állhat a boldogságod útjába!!"


nekem nagyon sok erőt adtál ezzel.

2010. júl. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!