Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az utrogestant hanyadik hétig...

Az utrogestant hanyadik hétig szedtétek? Bővebben Lent!

Figyelt kérdés
Terhesség elött alacsony volt a progeszteronom,nem volt peteérésem,végül clostylbegyttel jött össze a baba.Szedem 1x2db hüvelykapszulát ,de nekem az orvosom azt mondta elég csak a 10.hétig szedni...Nem merem abbahagyni nehogy baj legyen.
2017. dec. 29. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, 10. hétig kellett 😊
2017. dec. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13.
2017. dec. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13. hetig. Onnantol a mehlepeny hormonjai vedenek mar.
2017. dec. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A sárgatest szerepét a 12-14. hét között veszi át a méhlepény, így a 14. hétig kell szedni akinek gond van vele. Mondjuk te olyan minimális adagot kapsz aminek semmi értelme. Valószúnűleg peteéréseed sem volt rendesen ezért volt alacsony a progid. Clostyval lett, így feltehetőleg termelődik normálisan, de egy vérvételből 1 nap alatt kiderül.
2017. dec. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

12 hetig minimum kell

Velem 10hetesen csak leépíteni kezdte az adagot de mar akkor barnáztam. Szval maradt a regi adag a 12.hétig! Es 14 hetesen vettem be az utolsó szemet

2017. dec. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12.héten kezdtem leépíteni, 2 naponta 1-el kevesebbet, de én sokat szedtem. 2*2 utro és 1 progesterone exeltis. 9.héten alakul ki a méhlepény, de teljesen 12. héten veszi át a szerepet, utána annyit termel, hogy amit mi beviszünk az elenyésző mégis érdemes fokozatosan csökkenteni.
2017. dec. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
14.hétig kellett nekem 3×2-t.
2017. dec. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!