Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valami praktika a baba...

Van valami praktika a baba mozgásra való ösztönzésére?

Figyelt kérdés

A 18.hétben vagyok.

December 20.-n éreztem (először)a babàmat a pocakomban mozogni.

Azóta semmi...

Van valami módszer h megint érezzem,csak megnyugtatàsképp...



Köszönöm :)


2017. dec. 29. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak simogatni szoktam a hasam, valamikor megmozdul, valamikor nem. Nem valószínű, hogy köze van hozzá. De minden rendben van, ne aggódj.
2017. dec. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Csoki, kóla általában beindítja a babákat. Az én kislányom ezen kívül a férjem és a kutya hangjára pörgött mindig fel. :)
2017. dec. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Ilyenkor még sok helye van , Mozog ő, csak nem érzed, 22-24. hét körül kell az , hogy minden nap érezd.
2017. dec. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Csokit próbáld meg :)
2017. dec. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg valószínû, h mozog ô, csak nagy még a helye. A cukros dolgoktól szoktak beindulni amúgy, majd ha késôbb mész ctg/nst-re, ott is érdemes enni egy csokit vagy inni egy cukros üdítôt, h mozogjon a baba (és ne kelljen megismételni a vizsgálatot). UH elôtt viszont nem ajánlottak ezek, ott az a jobb, ha nem mocorog, h meg tudják mérni ôt.
2017. dec. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Én ilyen időben alig éreztem :)

Én azt javaslom, hogy esténként fürdés után feküdj hanyatt, kezed a méhed magasságába és figyelj csukott szemmel.

Nekem így sikerült.

Ha elfeküdtem, általában a kicsi is áthelyezte magát.


Másik tényleg a csoki. Nekem később a testápolózás is mozgásra bírta, gondolom a tenyerem susogott a fülében :)


De még tényleg korai. Majd a 25 hét környékétől lesz izgi! :)

2017. dec. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
En 17hetesen ereztem par napig aztan semmi vagy a 20.hetig azutan is neha volt par nap h semmit sem ereztem. Ez igy kezdodik. Mozognak csaknem erzed
2017. dec. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17%
Lenne lehetőséged többórás - esetleg néhány napos - nyugodt elvonulásra/meditációra?
2017. dec. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Norman Bates ***** válasza:

En 18 hetesen meg egyaltalan nem ereztem rugasokat, csak neha neha mintha mozdult volna. 22. Hettol ereztem egyertelmuen es 24-25. Het korul allt be a rutinja, hogy mikor mennyit mozog.

Most vagyok 27 hetes.

En is azt mondom, hogy mozog o, csak meg picike es sok helye van, hiaba csokizol be, nem fogod ilyen koran jobban erezni ot.

Kitartas, par het es nem kell ezen aggodnod 🤗

2017. dec. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!