Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magneb6 és a maltofer fol...

A magneb6 és a maltofer fol rágótabletta hizlal engem és a magzatom? 30hetes vagyok és már hiztam 20kgt. De már nem szeretnék többet, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
A Magne B6-ot nem tudom, de a vastabletta hizlalhat, viszont gondolj arra, hogy a szülésnél nagy szükséged lesz rá, hogy ne legyen lemerülve a szervezeted. Nagyon nem mindegy, hogy szülés után mennyi erő marad benned, és a vasnak ebben nagy szerepe van. Ha nem nagyon szeretnél már hízni, akkor inkább figyelj egy kicsit jobban arra, hogy mit eszel, de a vasat szerintem semmiképpen se hagyd el! Könnyű szülést!
2010. jún. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a Magne B6 hízlal, a B vitamin miatt.Aminek van egy étvágynövelő hatása is.De azt szedned kell, mert az elején a hasi szurkálásra jó, a vége felé pedig megakadályozza a koraszülést.Szerintem se hagyd abba egyiket sem!Ha szedned kell vasat pluszban, annak biztos van valami oka.Én 24 hetes vagyok, de már 8 kilót híztam.Én inkább az Elevitre fogom.Mert abban nemcsak B6 van, hanem a létező összes B vitamin, amik farkasétvágyat csinálnak.Állandóan éhes vagyok! Lehet, hogy innentől kezdve csak 2 naponta fogom bevenni.Ha szedsz valami magzatvédőt, inkább azt csökkentsd.A babádnak már úgyis kifejlődött mindene, gyakorlatilag már csak híznia kell.
2010. jún. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!