Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az a kérdésem hogy akinek nem...

Gizike88 kérdése:

Az a kérdésem hogy akinek nem tudták meg mondani 25 hetes terhesen hogy fiú vagy lány született?

Figyelt kérdés
És női meg érzés be jött valakinek? Én kis lányt érzek de bizonytalan vagyok néha. Negyedik gyermekem. Három fiam van. Köszi a válaszokat.
2018. jan. 2. 20:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mi nem kérdeztük a nemét. Én végig úgy éreztem, kislány lesz. Az lett. :)
2018. jan. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Kinek milyen nemű baba született? Bocsi csak a fiam rá nyomot a küldèsre és le maradt a lényeg. Vágyom egy Kis lányra nagyon.
2018. jan. 2. 20:59
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget
2018. jan. 2. 21:00
 4/17 anonim ***** válasza:

Elsőnél voltam úgy, hogy végig nem tudtam. 7.hónapig fiút éreztem, onnantól szinte biztos voltam, hogy lány. És valóban lány lett.

A másodiknál 26.héten a 4D UH-n tudtam meg, hogy lány.

Jelenleg 8 hetes terhes vagyok, így még fogalmam sincs.

2018. jan. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Nem mutatta magat, hol fiu hol lany tipp ment. 26. heten vegre meglattak, kislany. :) Ha addig nem latszodik, eleg gyanus, hogy lany. Mindket baratnomnek 12 hetesen mar latszott a csomag a kepeken.
2018. jan. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én lányt érzek de nemtudjul mi lesz. Sosem latszik :(

29+3 hetes vagyok, 2 nap mulva megyunk ujra talan kiderul

2018. jan. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én lányt érzek de nemtudjul mi lesz. Sosem latszik :(

29+3 hetes vagyok, 2 nap mulva megyunk ujra talan kiderul


Lányt erzek.

2018. jan. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ismerősöméknek 24 hetesen se tudták, csak a 30 hetes UH-n látszott, kislány lett.


Nekünk az első fiú lett és 19 hetesen tudtuk meg, a második kislány, 23 hetesen bizonytalanul kislányt tippelt a doki (addig tippelni se lehetett) és 25 hetesen 4D-n lett biztos.


Az én megérzéseim egyébként bejöttek.

2018. jan. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Eszem szerint fiú de olyan fura érzés hogy lány lesz. Jövőhèt szerdán megyek a párommal 4d ultrahang ra. Remélem hogy ki derül. Köszi az eddigi segítséget.
2018. jan. 2. 21:16
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekünk végig mondták, hogy lány. Végig azt éreztem, hogy valami ellentmondásosság van ezzel. Vettem csomó uniszex és kék cuccot, addig erősködtem amíg választottunk biztos ami biztos alapon fiú nevet is... Totál bolondnak nézett a családom. Fiú lett és akkor derült ki, amikor megszületett. Csodálatos érzés volt és a meglepetés ezt csak fokozta. Ha lesz kistesó nem kérdezzük majd meg a nemét.
2018. jan. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!