Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az a kérdésem hogy akinek nem...

Gizike88 kérdése:

Az a kérdésem hogy akinek nem tudták meg mondani 25 hetes terhesen hogy fiú vagy lány született?

Figyelt kérdés
És női meg érzés be jött valakinek? Én kis lányt érzek de bizonytalan vagyok néha. Negyedik gyermekem. Három fiam van. Köszi a válaszokat.
2018. jan. 2. 20:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egyszer sem mutatta meg magát. Párom nagyon lányt szeretett volna. Én végig kisfiút éreztem. Megbeszéltük hogy ha lány akkor Lili Anna. Fiú névben a párom nem is gondolkodott. Mondtam hogy ha fiú akkor Samu Márk. Mondta hogy jó de úgysem fiú. Most itt alszik mellettem a kisfiúnk Samu. Párom a szülőszobán sem akarta elhinni hogy nem kislány.
2018. jan. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező ! Hasonló cipőben járok,mint te! 3 lányom van és most genetikain a szonografus es a doki egymástól külön fiút mondtak! Hát nem.hiszek nekik még! Viszont ha eddig nem sikerült látni inkább kislányt mondanék, de azt se akarom H reménykedj, mert én aztán tudom milyen az! Boldog babavarast:)
2018. jan. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

6#vagyok

Megtudtuk. Fiú lesz😊😊

2018. jan. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Na tudod már hogy milyen nemű lesz?
2018. febr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#4 vagyok, voltunk 4D-n, direkt emiatt... Háttal fekszik, köldökzsinór a lába közt, úgyhogy egyenlőre még titok :$ Te tudod már?
2018. febr. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
12es vagyok,nekünk a 18. heti genetikain megint fiút mondtak (3 kislány van otthon) és én is láttam határozottan ,neked kérdező mi a helyzet?
2018. febr. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
4d n sem tudtuk meg pontosan. De tegnap 32 véresen ki derült hogy ismét fiú lesz. Benedek Bernáth lesz a neve. 1950 gramm. Minden rendben van vele. Hajas lesz doki mondta
2018. márc. 14. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!