Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetesen már nagy hasatok volt?

31 hetesen már nagy hasatok volt?

Figyelt kérdés

Azért érdekel mert első babát várom,és nemtudom h védjem ki a túl kicsi a hasad mondatokat.. meg h biztos pici a baba (normál méretű mindig, a hasam valóban pici.ez mért akkora dolog?)

Foleg idosebbek mondogatják. Nemtudom már mit mondjak! Tényleg ilyen ritka lenne a kis terhes has? Én bevallom szeretem, h nem óriási és egész jó/kényelmes így

Multkor mar lealltak velem vitatkozni,h biztos h nincs 1450grammos az a gyerek stb

(Ennyire becsulte a gép 30hetesen)


2018. jan. 8. 14:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igen, de pl sogornömnek alig latszott. Alkati kérdés is ez. Ne foglalkozz senkivel! :)
2018. jan. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak beszélgetni akarnak, ne törődj vele, rajtam alig látszott, hogy, terhes vagyok és normál súlyú kislányt szültem.
2018. jan. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem abszolút nem volt nagy hasam.3 héttel szülés előtt készült ülve rólam egy kép,nem is látszik rajta,hogy 36 hetes terhes voltam.Alkati kérdés.Én is élveztem,hogy nincs nagy hasam.Végig tudtam akár hason is aludni,nem kínzott légszomj,nem estek nehezemre a napi teendők.A lányom 3380 grammal született.Szóval nagyságra is átlagos baba volt.Örülj neki,és élvezd.
2018. jan. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
24 hetesen néztek először mindenórásnak. Ne hidd, hogy az jobb. Ott nem csak a megjegyzést nehéz elviselni, hanem teher viselni.
2018. jan. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
8 honaposan októberben azt hittek februárban szülők.... Sőt nekem kemény is volt, feszes a hasam. Én is kaptam mindenfélét, de Bem érdekelt. Amúgy meg 3480g lett a fiam 39+6 napra született decemberben... volt akitől azt kaptam h tuti túl hordom mert biztos h későbbi lesz. Mondom jó h így tudja de gdm miatt nem fogom tulhordani. Szóval sok sok okos van idekint de hagyd rajuk!
2018. jan. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kicsi hasam volt mindkét gyermekemmel. A babák 2790 és 3150 g súllyal születtek. Sokkal jobb volt, mintha hatalmas pocakot cipeltem volna, örültem neki :)

Az ismerősök meg ilyenek és ez csak a kezdet! Ha meglesz, jön majd a túl keveset hízik, jaj de túlöltöztetted, mist meg fázik, ne hagyd ennyit aludni, miért hagyod sírni, miért nem hagyod a nagyira, miért mész fodrászhoz jaj de sok időd van, miért bolti a bébiétel, miért nem hordozod, minek a Fisher Price, miért kell a bölcsi. Huh és ez kb. ezreléke azoknak, amiket hallani fogsz!

2018. jan. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

De jó, tudom h nem számit a hasméret. De orulok h irtatok szuletési adatokat is.:)

Mar unalmas h mindenki okoska

2018. jan. 8. 19:15
 8/11 A kérdező kommentje:

2#

80%-ban okoskodás :(

2018. jan. 8. 19:15
 9/11 A kérdező kommentje:

4# ha lájk gomb és dislájk lenne lepontozlak.

Elmeséled h írtam h sztem az jó?:D 😉😁😁

2018. jan. 8. 19:56
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyszerű a megoldás : ne törődj velük! 🙂

Én 33 hetes vagyok, 31 hetesen 1900 gramm volt a babám az orvosi becslés szerint, tehát elég méretes, jó súlyban van, és a hasam mégsem óriási... Engem is lépten-nyomon megállítanak, hogy kicsi a hasam, én csak mosolygok rajta. 😄

2018. jan. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!