Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi történik akkor, ha napi...

Mi történik akkor, ha napi 10-nél többet keményedek? Magnézium, pihenés korlátlanul sem segít! Volt már, hogy így történt és mégsem jött hamarabb a baba? Aggódom. Köszönöm! 30 hetes.

Figyelt kérdés
2008. okt. 26. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Menj be a klinikára, vagy ahova jársz, mert én amikor ezt mondtam a dokimnak 3x3 magnéziummal indult, meg salbutamol, meg verapamil, aztán egy éjjel görcsöltem 31.héten, reggelre már 3000 -ről 2000-re romlott a cervix..így megkerestem a dokit-ezt persze ő állapította meg..én csak a görcs miatt mentem..és bent maradtam egy 24 órás infúzióra, meg tüdőérlelőt is kaptam a babának. utána 3 nap megfigyelés, most itthon vagyok pihenőn jobb kicsit..nincs keménykedés sem .

Menj be hogy megnyugodhass, mert ha görcs is lesz akkor egy éjjel alatt sokat romolhat..

Amíg nincs vérzés egyébként nem kell túlaggódni,de érdemes megkérdezni!!

2008. okt. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Most voltam dokinál, ezzel a problémával másodjára. C.3000. Csak attól félek, egyik napról a másikra is kinyílhat. Dehát nem állhatok a rendelőben minden reggel. Persze, első a baba, és ezért első volt az orvos is, csak, mivel nem múlik a keményedés Tőletek kérdezném.
2008. okt. 26. 09:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
NEkem azt javasolta az orvosom, mivel elég korán kinyíltam, és sokat keményedtem, hogy szedjek nyugodtan nospát és diaphylint. Ezek recept nélkül kapható gyógyszerek és terhesen is lehet használni. Én a 16-ik héten már 2100 voltam, és szerencsére ez most sem változott. Most hagytam abba minden gyógyszer szedését, mivel már a 36-ik héten vagyok. Ugyhogy a lényeg, hogy ki lehet húzni végig. Minden jót!
2008. okt. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Olyan jó lehet már a 36.héten lenni, akkor azért már meg lehet nyugodni. :)
2008. okt. 26. 09:42
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon sokat keményedett a hasam a 30. héttöl, szedtem 3x2 magnéziumot, pihentem, de nem változott semmi. Túlhordtam a kislányomat 8 napot. Szerintem, nyugodj meg!

Üdv: 5 hós kislány anyukája

2008. okt. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Ez megnyugtató. :)
2008. okt. 26. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!