Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire lehet számítani az...

Mennyire lehet számítani az uh méretekre?

Figyelt kérdés

3.babámat várom. Mindenki azt mondja milyen pici a hasam. Tény hogy az első kettővel jóval nagyobb volt de eleve plusz 5-10 kikóval többel kezdtem mint a mostanit és az elsővel 27 a másodikkal 17 plusz jött rám. Most vagyok 30 hetes kb plusz 10 kilónál járok. Valószìnű azért sem olyan nagy a hasam.

Most összevetettem a lányom 18 heti és a pocaklakó 18 hetes uh adatait. Kb 1 mm el kisebb a fejméret a pocaklakónak a többi ugyan az.

Tudom nem sokat lehet adni azaekre a méretekre mert a lányomat is 3,5 kilóra becsülték és több mint 4,5 kilóval született.

Csak aggaszt hogy mindenki azzal jön milyen kicsi a hasam.


2018. jan. 10. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Van egy mérettáblázat ezekre es a magadott mereteknel irjak mind mellé,hogy +/-5,5mm

Vagy akár 6-10mm

2018. jan. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon aranyos egy kérdés. :) Uh-n a normál tévedési tartománynak fél kilót mondanak, nálad egy kilót tévedtek annó - ha ugyanazzal a géppel végzik a vizsgálatot, mint akkoriban, akkor nem sokat adnék erre az eredményre.


De ha aggódsz, menjetek el 4d ultrahangra, ott jó minőségű gépek vannak és általában a szonográfus is jobban képzett, tapasztaltabb szakember.

2018. jan. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem lenne megfelelő a méret úgy is szólna a doki.
2018. jan. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!