Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38. héten nagy bajt jelentenek...

38. héten nagy bajt jelentenek ezek a labor értékek?

Figyelt kérdés

Alkalikus foszfataz 220

Tiglicerid magasabb

Glükóz 3,4

Hdlmagas

Ldl koleszterin magas


2018. jan. 10. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezek elhizast jelentenek ( ez mind a zsirt jeloli ), semmi kozuk a babahoz.
2018. jan. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A glukoz ertelemszeruen a cukrot jeloli, de normalis. A tobbi a zsir.
2018. jan. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az alkalikus foszfataz minden csak nem zsir. De terhesen teljesen rendben van.
2018. jan. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen .Ezert is kerdeztem mert annak koze van a majhoz stb .De a tobbi ertekem rendben .

Csak a vercukrom volt eddig mindig normalis tartomany kozt igaz az is inkabb alacsony most pedig mar határ ertek alatt van 😏🤐Félek nehogy nagy baj legyen .Arra gondoltam ez nem hellp szindroma vagy Toxemia lenne?vagy terhesen nőhet az alkolijus foszfataz?

2018. jan. 10. 21:28
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha HELLP vagy toxémia lenne, azt a vérnyomásodon már észrevetted volna, ugyanis az az első tünet, hogy magas lesz.
2018. jan. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kezdődő terhességi cholestasis (epepangás) jele lehet, de ennél úgy emlékszem, jóval magasabbra megy alk.fosz. érték, tünet, ha elkezdesz össze-vissza viszketni.
2018. jan. 11. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Koleszterint felesleges nézni terhesen. Nekem is emelkedett volt.
2018. jan. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És a vércukrom mitől lehet alacsonyabb? Terheléskor nekem 28.heten 4,2 volt .Meg eddig szinte mindig 😏remélem nincs nagy baj
2018. jan. 11. 08:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Az nekem is egyre alacsonyabb lett. Mindig alacsony a cukrom, de határértéken belül, terhesen sokszor alá ment. Nem jelent gondot, az gáz ha magas.
2018. jan. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!