Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 175cmnél magasabb kismamák,...

175cmnél magasabb kismamák, mekkora volt a hasatok szülés előtt, mikor kezdett el látszani, kerek volt vagy inkább hosszúkásabb, nagyon lent volt?

Figyelt kérdés
2018. jan. 13. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:

178 cm vagyok es vekony.

Nem volt nagy hasam egyik gyerekkel sem (a gyerekek normal sullyal szulettek, 3,5-4kg).

Keson is kezdett latszani rajtam a terhesseg, 25. hetig inkabb csak ugy neztem ki, mint aki jol beebedelt.

Kerek hasam volt, nem hegyes, de elore nott, hatulrol nem latszott semmi rajtam, kb ugy kepzeld el, mintha egy felgomb lett volna odaragasztva. Inkabb lent volt vegig, meg a derekam is megmaradt, a vegen, amikor beilleszkedett a babam es leszallt elvileg a pocakom, akkor sem volt valtozas kintrol, csak azt ereztem, hogy a gyomrom “felszabadult”. A masodik babanal pedig nem is szallt le, legalabbis nem vettem eszre.

2018. jan. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

175 vagyok... Nekem már látszik 16 hetesen...igazáből nyomja a beleket és estére teljesen kerek phffadás miatt... De már nem lehet összekeverni, egyértelműen terhes pocak..


Aggődok is, hogy nagy lesz a végére, pedig a magasságom nem indokolná

2018. jan. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
178 centi vagyok, vékony testalkatú, picike volt a pocakom mindkettővel végig, inkább lent volt, kerek volt. 3 kilósak lettek.
2018. jan. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi! :)
2018. jan. 13. 19:14
 5/5 anonim ***** válasza:

176 cm vagyok, normál testalkatú, az első terhességem kb a 24. héttől látszódott, de nekem a 42. héten is (akkor szültem) akkora hasam volt, mint másnak 30. héten. A baba 3,6 kg volt, szóval nem kicsi. Széles a csípőcsontom, sztem “belül” elfért a baba nagy része, nem igazán “jött” előre.

Most 15. hetes terhes vagyok a másodikkal, de még semmi nem látszik.

2018. jan. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!