Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szült itt valaki simán császár...

Szült itt valaki simán császár után? Mennyi idő telt el a császár és a term. Szülés között?

Figyelt kérdés

Nekem már volt sima és császáros szülésem is. Az utóbbi volt 1 éve. Most újra babát várok, másfél év lesz a gyerekek között. Van aki ennyi idővel csm után simán szült? Nem volt gobd a heggel?

Van ra reális esélyem, hogy megúszom a császárt? Nagyon szeretnék újra simán szülni, ha nem túl veszelyes!



2018. jan. 12. 12:37
 1/3 anonim válasza:

Nekem az első gyerekem császárral született, a második 1,5 évvel később természetes úton. Szerencsére nem volt gond a heggel. Az én orvosom természetes szülés-párti, de biztos van olyan orvos, aki inkább megcsászározott volna.

Járj utána, hogy ahol/akinél szülni fogsz, ott mennyire támogatják ezt. Szerintem van esély a természetes szülésre!


Sok sikert és boldog babavárást!

2018. jan. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az első szülésem sürgősségi császár volt.Rá 13hónappal simán szültem meg a második kislányunkat.Nagyon féltem,mert 13hónap elég kevés,de a természetes szülés híve az orvosom és azt mondta próbáljuk meg simán.Nem volt semmi gond
2018. jan. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és gratulálok nektek!! Kiváncsi leszek mit mond a doki.
2018. jan. 22. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!