Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A felírt 4*1 adag 200 mg-os...

A felírt 4*1 adag 200 mg-os Progeszteron Exeltisbol reggel kettot vettem be egyszerre, lehet belole baj? 12. hkm

Figyelt kérdés
Naponta 4*1 et kell (reggel-delben-este, plusz este egy huvelybe). Reggel veletlenul duplán vettem be, lehet belole baj? Leírásában az van, egyszerre max 200 mg lehet, megijedtem nagyon!!

2018. jan. 14. 06:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Max. álmosságot okozhat. A progeszteront nem lehet túladagolni. Én ennél sokkal nagyobb dózist kapok most 13 hetesen.
2018. jan. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!! :)
2018. jan. 14. 09:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Én napi 3x2 duphastont és 4x2 utrot kaptam 12.hétig a 6.héttől.
2018. jan. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a válaszokat! Attól ijedtem meg, hogy a tájékoztatóban ketszer is irjak az egyszeri maximális adagja 200 mg es “semmiképpen ne vegyen be tobbet.”

(Mondjuk az igaz, Fostimonnak napi 4 es lombikprogramban napi 6-t szurtam...)

2018. jan. 15. 05:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!